Andrius Užkalnis nusifilmavo filme, bet į premjerą nieko nekviestų

Andrius Užkalnis/ Viganto Ovadnevo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Jau rytoj kino teatrus pasieks lietuviška romantinė komedija „Tobulas pasimatymas“. Ten vienu iš pagrindinį vaidmenį sukūrusios Jurgitos Jurkutės-Širvaitės partneriu taps rašytojas Andrius Užkalnis.

„Nežinau ar norėčiau kažką kviesti į šito filmo premjerą. Viena vertus man patiko, kaip buvau parodytas. Užkalnis – apsišaukelis restoranų liūtas, truputį žulikas, sako, kad gimtadienis, kad gautų nemokamą tortuką. Juk žmonės mane maždaug taip ir įsivaizduoja. Tai ne aš, o mano paveikslas, kuris žiūrovams labiausiai patinka, atitinka jų įsivaizdavimą.

Internete sklando meme’as su R. Danisevičiaus nuotrauka, kur parašyta, kad kaip man liūdna – pjaustausi dar torto. Filmas atitinka karikatūrinį mane. Jei žmogų vesčiausi į šito filmo premjerą, tai nebūtų geras pasimatymas, nes rodyčiau ne save, o savo sukurtą kaukę, įvaizdį. Geriau į premjerą eičiau vienas“, – atvirai rėžė žinomas vyras.

„Tas etapas, kai bandžiau kažkam kažką įrodyti – praėjo. Dabar imu durniausius komentarus, pletkus ir gandus, dauginu juos iš dešimt ir metu atgal. Beprasmiška su tuo kovoti, bandyti įrodyti. Juk komentatoriai nenori, kad jiems kažką įrodyčiau – belieka iš to juoktis. Taip žymiai lengviau gyventi. Tūkstančiai žmonių nežiūri laidų, neskaito straipsnių, tik pažiūri į antraštę. Tegul jie būna laimingi su savo susikurtu įvaizdžiu. Kaip bebūtų, esu autorius, pramogų pasaulio žmogus – mano užsiėmimas yra linksminti žmones“, – humoro jausmo neprarado bestselerių autorius.

„Tobulas pasimatymas“ – lietuviška romantinė komedija apie pradinių klasių mokytoją Liną (akt. Jurgita Jurkutė), kuri svajoja sutikti savo gyvenimo meilę ir pasiryžta nueiti į aklą pasimatymą. Kai jos pora nepasirodo, prie staliuko prisėdęs populiarios TV laidos vedėjas Tomas (akt. Leonardas Pobedonosvecas) įžūliomis pastabomis galutinai sugadina ir taip nevykusį vakarą. Negana to, vėliau jis išsityčioja iš naivuolės savo laidoje, o galiausiai įžeistai vienišei pateikia pasiūlymą, kurio atsisakyti neįmanoma. 

Ar pavyks tokiems skirtingiems žmonėms dirbti kartu? Ar įmanoma rasti meilę internetinių pasimatymų labirintuose? Kiek varlių reikės pabučiuoti Linai, kad surastų princą ant balto žirgo? Ar pirmasis pasimatymas gali būti tobulas? „Tobulas pasimatymas“ – romantinė komedija, pilna gyvenimiškų nesusipratimų, nuoširdžių jausmų, netikėtų šeimyninių dramų ir, žinoma, viską nugalinčios meilės. Kinuose – nuo 2020 m. sausio 3 d.

 

 

Skaitykite daugiau