Andželika Petrikytė Palangoje susituokė su savo išrinktuoju Michaeliu Münstedtu

Andželika Petrikytė su mylimuoju Michaeliu / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Šeštadienį Palangos Šv. Mergelės Marijos ėmimo į dangų bažnyčioje amžiną meilę vienas kitam prisiekė dainininkė Andželika Petrikytė (41) ir jos išrinktasis, interjero dekoratorius Michaelis Münstedtas (41). Pajūrį jaunavedžiai pasirinko dėl to, kad taip norėjo Michaelis, pats gyvenantis Vokietijos uostamiestyje Kylyje.

Dar prieš ceremoniją vestuvininkų svita, su nuotakos mama Birute Petrikyte priešakyje, mėgavosi putojančio vyno taure. B.Petrikytė dukters šventei pasirinko ryškiai mėlynos spalvos, šilkinę suknelę.

Nuotaka turėjo pasirodyti 17 val., tad jai kelias minutes vėluojant, visi – įskaitant ir jos vyrą – Andželikos laukė su jauduliu. Žinoma, tuo tarpu dar vis rinkosi svečiai, kurių tarpe – ir Andželikos sūnus iš pirmosios santuokos Antanas ir Australijoje gyvenantis, tačiau Lietuvoje šiuo metu su žmona Elle Martin viešintis Žilvinas Grigaitis.

Palangoje už mylimojo Michaelio Münstedto ištekėjo dainininkė Andželika Petrikytė (46 nuotr.)
+40

Nuotaka atvyko pavėlavusi mažne 15 minučių. Įsimintiniausiai savo dienai Andželika pasirinko dizainerės Eglės Surblienės kurtą gelsvos ir melsvos spalvos vasarišką, gėlių raštais puoštą suknelę ir ryškiai geltonus aukštakulnius.

Stambiomis bangomis ant pečių krentančius plaukus atlikėja buvo papuošusi pavieniais rugiagėlių žiedais, o rankose laikė baltų gėlių puokštę. Michaelis, tuo tarpu, pasirinko juodą eilutę, kurią prie žmonos suknelės priderino žydros spalvos kaklaraiščiu. Vestuvinius žiedus porai kurė juvelyras Vokietijoje.

Andželika Petrikytė ir Michaelis Münstedtas / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Po ceremonijos iš bažnyčios išėjusius jaunavedžius draugai ir artimieji apibėrė spalvotais žiedlapiais, o sveikintojai - gėlių puokštėmis. Portalui Žmonės.lt, išsišiepusi nuo ausies iki ausies, dainininkė sakė, kad ši diena – pati laimingiausia.

„Esu labai laiminga ir ši diena man – pati geriausia ir gražiausia visuose metuose. Mano balsas nė nesudrebėjo tariant lemtingąjį „taip“, nes žinau, kad pasirinkau tinkamą žmogų“, – atvirai po ceremonijos pasakojo ji.

A.Petrikytė patikino, kad su vyrų kalbėtis vokiškai jau nebesunku. Mat per šitiek kartu praleisto laiko ji jau puikiausiai išmoko vokiškai. Tiesa, jos mylimasis taip pat pramoko lietuviškai ir pademonstravo savo žinias, sakydamas savo žmonai ausį glostančius žius: „Aš tave myliu“.

Andželika Petrikytė ir Michaelis Münstedtas / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Dainininkė patikino, kad ceremonijos vokietijoje nedarys. Be to, šlagerių primadona pasirinko vyro pavardę, tačiau savo mergautinės pavardės taip pat neišsižadėjo - kunigui porą sutuokus ji tapo Andželika Petrikyte-Münstedt.

Pora susipažino prieš dvejus metus, Andželikos kartu su mama Birute atidarytame restorane-viešbutyje „Birutės uostas“. Michaelis Andželikai pasipiršo 2012-aisiais spalio 26-ąją per jos gimtadienį.

Į vestuves buvo pakviesta apie pusantro šimto žmonių – artimųjų, draugų ir pažįstamų. Pokylis vyks dainininkių restorane „Birutės uostas“.

Šeimą sukūrusi pora iš anksto suplanavo ir povestuvinę kelionę į Argentiną, mat tai jų svajonių šalis. Tiesa, ši kelionė, kurią jaunavedžiai gavo dovanų iš draugų, įvyks kiek vėliau – žiemą.  Po tuoktuvių Andželika persikels gyventi su vyru į Kylį.

Andželikai tai antroji santuoka, o Michaeliui – pirmoji. Iš pirmosios santuokos dainininkė augina sūnų Antaną. Moteris pripažino, kad Michaelis myli jos sūnų ir nori savų. Tačiau bus taip, kaip Dievas duos.

Andželika Petrikytė ir Michaelis Münstedtas / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Skaitykite daugiau