Andželiką Petrikytę vestuvių proga pasveikino ir Palangoje atostogaujantis Žilvinas Grigaitis su žmona Elle Martin

Žilvinas Grigaitis su žmona Elle Martin-Grigaitis / Lukas Balandis / BNS nuotr.
Žilvinas Grigaitis su žmona Elle Martin-Grigaitis / Lukas Balandis / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2013-08-17 18:38
AA

Šeštadienio pavakarę Palangos Šv. Mergelės Marijos ėmimo į dangų bažnyčioje santuokos įžadus vienas kitam tarė dainininkė Andželika Petrikytė ir jos mylimasis, vokietis Michaelis Munchtedtas. Šios iškilmingos progos nepraleido ir verslininkas Žilvinas Grigaitis su žmona Elle Martin-Grigaitis.

„Andželiką aš pažįstu seniai, todėl jai dovanoju savo paties, ranka parašytus žodžius. Jie labai asmeniški, todėl nenorėčiau sakyti, ką ten parašiau“, – įsikibęs į parankę savo žmonai sakė Ž.Grigaitis. Žinia, pora grįžusi į Lietuvą viešumoje drauge rodosi retai ir žiniasklaidos dėmesio privengia.

Palangoje su žmona atostogaujantis Ž.Grigaitis patikino, kad Elle puikiausiai moka kalbėti lietuviškai. „Klauskite jos ko tik norite, ji puikiausiai kalba lietuviškai“, – sakė verslininkas. Tiesa, jo išrinktoji, lietuviškų šaknų turinti australė, patikino galinti kalbėti, tačiau nedaugžodžiavo.

Bažnyčioje pasirodžius Andželikai Petrikytei, kuri madingai vėlavo, Žilvinas ir Elle įteikę dovaną iš karto išėjo ir ceremonijoje nedalyvavo. Daugiau apie A.Petrikytės ir M.Munchtedto vestuves  galite paskaityti spustelėję čia.

Palangoje už mylimojo Michaelio Münstedto ištekėjo dainininkė Andželika Petrikytė (46 nuotr.)
+40