Angelina Jolie Vatikane asmeniškai susipažino su popiežiumi Pranciškumi

Angelina Jolie su popiežiumi Pranciškumi / „Scanpix“/AFP/Osservatore Romano nuotr.
Angelina Jolie su popiežiumi Pranciškumi / „Scanpix“/AFP/Osservatore Romano nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-01-08 10:21
AA

Holivudo žvaigždė Angelina Jolie (39 m.) ketvirtadienį per specialų priėmimą Vatikane susipažino su popiežiumi Pranciškumi, skelbia „Us Weekly“.

Ketvirtadienio rytą Vatikane buvo surengta speciali Angelinos Jolie režisuoto filmo „Nepalūžęs“ („Unbroken“) peržiūra, kurios metu Holivudo žvaigždė asmeniškai susipažino su Katalikų Bažnyčios lyderiu popiežiumi Pranciškumi.

„Būti pakviestai į Vatikaną su savo filmu man yra garbė ir didžiulė duoklė istorijai, kurią aš pasakojau filme „Nepalūžęs“, – oficialiame pranešime sakė Angelina Jolie. – Didvyrio Louiso istorija yra nuostabus stiprybės ir atlaidumo pavyzdys.“

Angelina Jolie su popiežiumi Pranciškumi / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Popiežius Pranciškus, žinantis Louiso Zamperini istoriją, maloniai priėmė galimybę pažiūrėti filmą apie jį“, – apie „Napalūžusio“ peržiūrą Vatikane sakė „Universal Pictures Italia“ atstovai.

„Us Weekly“ žiniomis, į Vatikaną kartu su Angelina Jolie turėjo vykti ir jos vyras Bradas Pittas, tačiau dėl paskutinę minutę pasikeitusių planų jis į priėmimą atvykti negalėjo.

Patys aktoriai nėra krikščionys katalikai ir apskritai neišpažįsta jokios religijos. Nepaisant to, jie abu žavisi popiežiumi Pranciškumi, kuris laikomas tolerantiškesniu ir liberalesniu Katalikų Bažnyčios lyderiu nei ankstesni jo pirmtakai.

Angelina Jolie su popiežiumi Pranciškumi / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.