Angelinos Jolie ir Brado Pitto romantika: vienas kitam siuntė ranka rašytus meilės laiškus

Bradas Pittas ir Angelina Jolie / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Bradas Pittas ir Angelina Jolie / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: BNS
2014-08-01 11:11
AA

Holivudo pora Angelina Jolie ir Bradas Pittas, praėjusiais metais kūrę juostas skirtinguose žemynuose, santykių romantiką per atstumą kurstė ranka rašydami vienas kitam meilės laiškus ant popieriaus.

Filmo „Druska“ (The Salt) žvaigždė A.Jolie Australijoje filmavo biografinę juostą „Nepalūžęs“ (Unbroken) apie olimpietį atletą ir Antrojo pasaulinio karo didvyrį Louisą Zamperini (Luisą Zamperinį).

Tuo tarpu jos sužadėtinis B.Pittas dirbo Londone, kur filmavo dramą apie Antrąjį pasaulinį karą „Įniršis“ (Fury).

Holivudo aktoriai nusprendė mintimis persikelti į tą laikotarpį, kai vyko jų juostose pasakojami įvykiai, ir ryšį palaikė ne pasitelkę moderniąsias technologijas, o ranka rašydami vienas kitam romantiškus laiškus.

A.Jolie Australijos žurnalui „TV WEEK“ sakė: „Jis palaikė mane per atstumą, ir tai vyko gana romantišku būdu. Nusprendėme mintimis persikelti į tą laiką ir įsivaizduoti, kad jis yra Europos (karo) teatre, o aš – Ramiojo vandenyno teatre. Mes ranka rašėme vienas kitam laiškus, leidusius mums palaikyti glaudų ryšį, galvodami apie tuos žmones, kurie tuo laikotarpiu buvo išskirti mėnesiams ar net metams“.

A.Jolie ir B.Pittas susižadėjo 2012-aisiais.

Bradas Pittas ir Angelina Jolie su vaikais (iš kairės) Paxu, Zahara, Knoxu, Shiloh ir Maddoxu / AFP/„Scanpix“ nuotr.