Animaciniame filme „Žmogus voras: į naują visatą“ po legendine kauke slėpsis visiškai kitas herojus

Animacinis filmas „Žmogus voras“
Šaltinis: Žmonės
AA

Visi žino Žmogaus-voro istoriją: radioaktyvus voras įkanda Piteriui Parkeriui ir vaikinas tampa antžmogiškų galių turinčiu superherojumi. Tačiau ši istorija yra teisinga tik mūsų Visatoje. Tuo tarpu kitoje, paralelinėje Visatoje, po Žmogaus-voro kauke slepiasi paprastas Bruklino vaikinukas Mailsas Moralesas. Lygiai kaip mes nieko nežinome apie jį, jis lygiai taip pat nieko nežino apie mus ir mūsų Žmogų-vorą Piterį Parkerį. Būtent tokia neįprasta istorija jau gruodžio 14 dieną ir atkeliauja į Lietuvos kino teatrus juostoje „Žmogus voras: į naują visatą“.

Trejus metus kurtame filme kompiuterinė animacija sklandžiai persipina su tradiciniu komiksų stiliumi, sukurdama unikalų reginį.

„Mintis buvo po legendine kauke paslėpti visiškai kitą herojų, nei buvo įprasta. Tai bus visiškai naujas žvilgsnis į Žmogaus voro istoriją, pamatysime ją kitokią, nei esame pratę. Parindinė filmo idėja buvo parodyti žiūrovams, kad visi mes turime supergalių, tik reikia jas savyje atrasti“, – sako juostos prodiuseris Christopheris Milleris.

Filmas pasakos istoriją, kaip vieną dieną, Visatoms susilietus, Bruklino paauglys sužino apie tai, kad jis – toli gražu ne vienintelis. O netrukus vaikinas tuo įsitikina dar kartą. Ir dar. Ir dar. Viename taške persiklojus net kelioms paralelinėms Visatoms, Mailsas susipažįsta su savo kaukėtais kolegomis iš kitų pasaulių, tarp kurių – ir mergina, ir keistas padaras su straubliuku vietoj nosies.

Kiekvienas iš jų yra superherojus savame pasaulyje, tačiau dabar grėsmė iškyla visai multivisatai ir atskirai nė vienas iš jų nėra pajėgus pasipriešinti šiai grėsmei. Naujieji pažįstami netrukus išsiaiškina savo panašumus ir skirtumus bei suvokia, kad kiekvieno jų jėga slypi būtent išskirtinume. Kiekvienas Žmogus-voras yra kitoks ir unikalus. Ir tik suvieniję jėgas šie superherojai įstengs pasipriešinti galingam piktadariui ir apsaugoti nusistovėjusią pasaulių tvarką.

Kvapą gniaužiantis naujas visų pažįstamo kaukėto superherojaus istorijos skyrius „Žmogus voras: į naują visatą“ Lietuvoje pradedamas rodyti gruodžio 14 dieną.

Filmo anonsas: 
Skaitykite daugiau