Ankstukų susilaukusi olimpietė Donata Karalienė: „Sūnaus diagnozė tapo atspirties tašku“

„Kažkada atrodė, kad didžiausia laimė būtų pamatyti sūnaus šypseną. Jos laukėme pustrečių metų. Dabar svajojame išgirsti pirmuosius jo žodžius – „mama“ arba „tėtė“, – prisipažįsta irkluotoja, Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių bronzos medalio laimėtoja Donata KARALIENĖ (34), su vyru aviacijos specialistu Jonu (33) auginanti penkerių dvynius Dovydą ir Paulių. Sūnūs – ankstukai, o Pauliukas, kaip meiliai vadina tėvai, nuo pirmų akimirkų šiame pasaulyje turėjo kovoti už galimybę jį pažinti.

Donata Karalienė su šeima / „Dobiliuko Foto“ nuotrauka
Donata Karalienė su šeima / „Dobiliuko Foto“ nuotrauka
Mantas Stankevičius
Šaltinis: Žmonės
2024-02-07 14:01
AA

„Pauliukas kiekvieną dieną mums primena, koks svarbus yra pasaulis ir gyvenimas, moko, kad kartais reikia neskubėti, kad kantrybė ir užsispyrimas mažais žingsneliais veda į priekį, – sako Donata. – Mes nesiskundžiame likimu, tik norime parodyti, kad bet kuris iššūkis ar problema gali tapti stiprybe.“

Žurnalas Žmonės 2024/06

Ar pamenate, kaip pasitikote tėvystę?

Jonas: Mes labai laukėme vaikų. Naujiena nebuvo tarsi iš giedro dangaus, todėl nudžiugino. Tiesą pasakius, buvau naivokas tėvystės klausimu. Visuomet įsivaizdavau save tėčiu, atrodo, žinojau, kaip ir ką darysiu, kaip auklėsiu, bet... Berniukams gimus, tikru tėvu tapau gal tik po pusmečio.