Anna Wintour atskleidė, ką galvoja apie Meghan Markle vestuvinę suknelę

Karalienė Elizabeth II su Anna Wintour, princas Harry ir Meghan Markle / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Amerikietiškajam „Vogue“ žurnalui Anna Wintour (69) diriguoja daugiau nei 30 metų. Gebėjimas žurnalą išlaikyti pasaulio geriausiųjų viršūnėje ir griežtas įvaizdis padarė ją viena įtakingiausių pasaulio personų. Ji retai dalija interviu, kalba asmeninėmis temomis. Tačiau šį kartą griežtoji Anna pasisakė, ką mano apie Sasekso hercogiene tapusios Meghan Markle vestuvinę suknelę.

„Vogue“ išplatino vaizdo įrašą, kuriame paprasti žmonės gali paklausti juos dominančių klausimų pačios Annos. Viena mergina pasidomėjo, ką redaktorė mano apie Meghan Markle.

Anna Wintour / „Scanpix“ nuotr.

Atsakymas ne vieną jos gerbėją nustebino – tarsi nė nebeliko griežtosios ir nedaug kalbančios Annos Wintour. Ji neslėpė simpatijų Sasekso hercogienei ir patikino, kad ji visiškai paprasta mergina.

„Manau, kad ji nuostabi. Kažkur skaičiau, kad karališkosios šeimos nariai buvo nustebę, jog Meghan keliasi penktą valandą ryto, – pasakojo Anna Wintour. – Ji normali mergina iš Kalifornijos, anksti besikelianti ir rytais užsiimanti meditacija bei joga. Be to, ji labai mėgsta susirašinėti trumposiomis žinutėmis. O ko jūs tikėjotės? Kad ji naudosis balandžiais?“.

Amerikietiškojo „Vogue“ ikona Anna Wintour teigiamai atsiliepė ir apie Meghan Markle vestuvinę suknelę.

„Karališkasias vestuves stebėjo milijonai žmonių ir ji atrodė fantastiškai, – kalbėjo A. Wintour. – Manau, kad jos pasirinkimas buvo puikus. Tai buvo sudėtingas, prašmatnus ir subrandintas įvaizdis. Pasirinktas anglų dizaineris, dirbantis prancūzų mados namuose, ir nešantis žinutę pasauliui: „Taip, aš esu iš svetur, tačiau priklausau jums“.

Princo Harry ir Meghan Markle vestuvių akimirkos / „Scanpix“ nuotr.

Meghan suknelę ir pažų bei gėlių mergaičių drabužėlius kūrė „Givenchy“ mados namų dizainerė Clare Waight Keller.

Minimalistinė, klasikinio dizaino suknia su ypač ilgu šleifu prikaustė visų žvilgsnius. Prie šilkinio drabužio dizainerė priderino 4,5 metrų ilgio veliumą, kurį puošė gėlių nėriniai. Jie nešė slaptą žinutę: gėlių žiedai simbolizuoja visas 52 valstybes, sudarančias Tautų Sandraugą.

Dar daugiau žavesio jai suteikė subtilūs papuošalai: „Cartier“ apyrankė ir auskarai, karalienės Mary deimantais inkrustuota tiara, kuri prilaikė veliumą.

Princo Harry ir Meghan Markle vestuvių akimirkos / „Scanpix“ nuotr.

Teigiama, kad Meghan pamynė tradiciją rengtis britiškų mados namų drabužiu, nes liko sužavėta Clare Waight Keller kūryba ir jos požiūriu. Pritarus rūmams buvo nuspręsta pasirinkti būtent šią dizainerę ir atiduoti duoklę tiems britų talentams, kurie kuria užsienyje.

Ieškodama geriausio audinio Meghan vestuvinei suknelei dizainerė apkeliavo beveik visas Europos šalis, kol galiausiai surado tokį šilką, kokio norėjo. Kadangi vestuvinės suknelės kūrimas yra labai asmeniškas dalykas, dizainerė susibičiuliavo su nuotaka. Mados kūrėja tikina, kad tai buvo neįkainojama patirtis.

Karališkosios princo Harry ir Meghan Markle vestuvės (144 nuotr.)
+138
Skaitykite daugiau