Ant raudonojo kilimo – trys garsios nėštukės: Rūta Mikelkevičiūtė, Rūta Ščiogolevaitė ir Agnė Gilytė

Agnė Gilytė su vyru, Rūta Mikelkevičiūtė, Rūta Ščiogolevaitė su vyru / Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Ketvirtadienio vakarą Lietuvos nacionaliniame dramos teatre vykusioje LNK televizijos 20-ojo jubiliejaus šventėje būriavosi garsenybės – vienas po kito raudonu kilimu žengė išsipusčiusios ponios ir ponai. Iškilmingos šventės nepraleido ir besilaukiančios pramogų pasaulio atstovės – fotografams pozavo kūdikių besilaukiančios Rūta Mikelkevičiūtė, Rūta Ščiogolevaitė ir Agnė Gilytė.

Nors vasarą televizijos žvaigždės visuomenei mažiau matomos – atostogauja, prasidėjus rudeniui jos grįžta į darbus: antai R.Mikelkevičiūtė toliau ves pokalbių laidą „Valanda su Rūta“, R.Ščiogolevaitė mokytojaus šou „Lietuvos balsas“, o A.Gilytė ir toliau dirbs už kadro – puoš tuos, kurie pasirodys televizijos eteryje. 

Rūta Ščiogolevaitė su vyru Rolandu / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Rūta Ščiogolevaitė su vyru Rolandu / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Rūta Ščiogolevaitė su vyru Rolandu / Luko Balandžio / 15min nuotr.

O kartu su darbais grįžta ir dėmesys:  televizijos jubiliejaus šventėje pasirodžiusios nėštukės sulaukė daugybės svečių dėmesio, sveikinimų ir žvilgsnių.  

Visos jos ant raudono kilimo pademonstravo nėštukių pilvukus: R.Mikelkevičiūtei nėštumą paslėpti jau sunkiau, o R.Ščiogolevaitė nė nebando – juk gimdymas ne už kalnų.

Visi šventės svečiai – fotogalerijoje:

LNK 20-ojo jubiliejaus šventės svečiai (156 nuotr.)
+150

Žinia apie R.Mikelkevičiūtės nėštumą nuvilnijo rugpjūčio pabaigoje. Žmonės.lt žiniomis, Rūtos ir Rolando Remeikio atžala turėtų gimti žiemos pradžioje.

Kad laukiasi A.Gilytė, paaiškėjo rugpjūčio pradžioje. Jos vaikelis turėtų gimti žiemą. 

Greičiausiai pasaulį išvys R.Ščiogolevaitės trečioji atžala. Naujieną apie nėštumą dainininkė patvirtino balandį, vaikelis gimti turėtų artimiausiomis savaitėmis. 

LNK 20-ojo jubiliejaus šventė – oficialioji dalis (43 nuotr.)
+37
Skaitykite daugiau