Ant raudonojo „Lietuvos balso. Kartos“ kilimo – pribloškiantis R.Mackevičiaus įvaizdis

Rolandas Mackevičius / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.
Rolandas Mackevičius / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2024-05-12 20:06
AA

Kauno „Žalgirio“ arenoje prasidėjo didysis „Lietuvos balso. Kartos“ finalas, kuriame devyni duetai ir grupės scenoje kaunas dėl nugalėtojo trofėjaus ir penkiolikos tūkstančių eurų piniginio prizo.

Įspūdingą šventinį vakarą gyvai arenoje stebi ne tik tūkstančiai projekto gerbėjų, bet ir būrys žvaigždžių – specialiai jiems įrengtas VIP sektorius prie pat finalo scenos. Nutiestu raudonu kilimu žengė ne vienas muzikos ir šou pasaulio veidas: buvęs projekto mokytojas Aleksandras Ivanauskas-Fara, prodiuseris Deividas Zvonkus su žmona Katažina, grupių „Žemaitukai“ ir „8 Kambarys“ nariai, atlikėja Nombeko Augustė, nuomonės formuotoja Indrė Burlinskaitė-Vaisieta su vyru Liudu ir daugelis kitų.

Išskirtinius įvaizdžius ant raudonojo kilimo šį vakarą demonstravo ir projekto vedėjai Rolandas Mackevičius ir Eglė Jurgaitytė bei šio sezono mokytojai: Benas Aleksandravičius, Nomeda Kazlaus, Vaidas Baumila bei Gabrielė Vilkickytė – būtent jie šį vakarą atidarė projekto finalą su įspūdingu muzikiniu pasirodymu.

„Finalas bus žvėriškas“, – vilkintis išskirtinį kostiumą žadėjo Rolandas Mackevičius.

„Lietuvos balsas. Kartos” finalo raudonasis kilimas (86 nuotr.)
+80
„Lietuvos balsas. Kartos” finalas Kauno „Žalgirio“ arenoje (187 nuotr.)
+181