Antanas Sutkus ir prieš 40 metų jo įamžintas Aleksandras Pogrebnojus tapo kūrybos partneriais

Aleksandras Pogrebnojus, Antanas Sutkus ir A.Sutkaus daryta nuotrauka su A.Pogrebnojumi / Aleksandro Pogrebnojaus albumo ir Antano Sutkaus nuotr.
Aleksandras Pogrebnojus, Antanas Sutkus ir A.Sutkaus daryta nuotrauka su A.Pogrebnojumi / Aleksandro Pogrebnojaus albumo ir Antano Sutkaus nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-09-30 15:20
AA

Aleksandras Pogrebnojus prisiminė prieš 40 metų darytą nuotrauką. Joje dizaineris bene garsiausio šalies fotomenininko Antano Sutkaus įamžintas ant mamos rankų.

„Tik, tak... praėjo tik 40 metų ir aš jau ne personažas iš Antano Sutkaus fotografijos, o jis mano naują kolekciją nufotkino“, – pasidalijęs nuotrauka, kurioje jis pozuoja kartu su A.Sutkumi, feisbuke rašė A.Pogrebnojus.

Pasak dizainerio, jo šeima ir A.Sutkus visuomet buvo geri bičiuliai. „Atsimenu tik tiek, kad šis kadras buvo fotografuotas Palangoje, rodos, 1977 metais“, – Žmonės.lt kalbėjo A.Pogrebnojus.

Nuotrauką pakomentavo ir jo mylimoji, sūnaus mama Monika Račiūnaitė. „Visgi išliko tas mažas berniukas, tik naujas“, – rašė ji.

A.Pogrebnojus atsakė: „Tik naujas žymiai gražesnis ir protingesnis.“

Jis iki šiol sako esantis didelis A.Sutkaus gerbėjas. „Tai asmeniška. Aš labai laimingas, kad šis pasaulinis fotografijos meistras sutiko nufotografuoti mano naują pavasario ir vasaros 2017 metų kolekciją“, – pasakojo dizaineris.

Aleksandras Pogrebnojus ir Monika Račiūnaitė-Pogrebnojė / Teodoro Biliūno / 15min nuotr.