„Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ išleido vos vienai radijo stočiai skirtą singlą

Antikvariniai Kašpirovskio dantys / Asmeninio albumo nuotr.
Antikvariniai Kašpirovskio dantys / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-04-06 12:39
AA

Su indų plovimo problematika šiemet susidūrę „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ šiandien šaukiasi Stasio – pristato naują dainą „Oi tu, Stasy, Stasy, tu sugrįžki į Alytų!“ iš naujojo grupės albumo „Problematika“. Šį kūrinį grupė radijo singlu išleido vos vienai radijo stočiai Lietuvoje. Alytuje veikiančiai FM99, kur daina jau pasiūlyta į populiariausių dešimtuką.

Nors kūrinys išleistas tik šią savaitę, muzikantų teigimu, bičiulio Stasio įkvėptos dainos tekstas yra senesnis net už grupės pavadinimą. „Stasys, kaip ir daugelis tuo metu, išvyko dirbti į Airiją ir Vilniuje bei Alytuje paliko krūvą laukiančių draugų. Labai jo ilgėjomės, todėl ir sukūrėme dainą“, – prisimena grupės vokalistas Martynas Enčius.

Jam antrina ir būgnininkas Karolis Steponavičius, kurio įsitikinimu ši daina – kaip tik tokia, kokios reikia, kad visi Stasiai, išsibarstę po pasaulį, grįžtų į gimtinę, į Alytų.

Alytus „Antikvarinių Kašpirovskio dantų“ kompanijai tuoj bus ne tik Stasio ilgesio vieta. Balandžio 28 dieną grupė Alytaus kultūros ir komunikacijos centre pirmą kartą surengs savo solinį koncertą, kuriame, žinoma, skambės ir naujasis kūrinys.

Šis pasirodymas – viena iš albumo „Problematika“ pristatymo turo dalių. „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ balandžio 21 dieną pasirodys Kaune, muzikos klube „Orixo“, balandžio 22 dieną Šiauliuose, koncertų salėje „Saulė“, balandžio 29 dieną Klaipėdoje „Kultūros fabrike“, o turą užbaigs finaliniu koncertu Vilniuje – gegužės 5 dieną pramogų salėje „Vakaris Vilnius“.