Antikvarinio automobilio vagystę surežisavęs Johnny Deppas kaip reikiant išgąsdino žmoną

Amber Heard ir Johnny Deppas / „Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.
Šaltinis: BNS
AA

Johnny Deppas iškrėtė pokštą savo žmonai Amber Heard mėgstamo JAV televizijos automobilių šou finale. Susimokęs su televizijos laidų vedėju Chrisu Jacobsu žvaigždė įtikino A.Heard, kad kažkas pavogė jos 1968 metais pagamintą automobilį „Ford Mustang“.

Slaptos kameros užfiksavo moters pasipiktinimą ir net įniršį, kai tirti tariamo nusikaltimo atvyko kažką sau murmantys apsimetėliai detektyvai.

Tačiau automobilis niekur nedingo. J.Deppas susitarė su populiariu automobilių dizaineriu Chipu Foose'u, kad jis patobulins žmonos mašinytės dizainą televizijos laidoje „Overhaulin“.

Į laidą pateko ir A.Heard tėvas, kuris kartu su J.Deppu ir dukra bandė sustabdyti žvaigždes atpažinusius „detektyvus“, kad šie jų nefotografuotų.

Kai laidos vedėjas Ch.Jacobsas atskleidė A.Heard, kad jai buvo iškrėstas pokštas, ji labai juokingai užsipuolė savo apgavikus.

Paklaustas, ar sunku buvo išsaugoti paslaptį nuo savo žmonos, J.Deppas atsakė, kad „temą galima keisti labai daug kartų“.

Pokštas su A.Heard automobiliu bus parodytas paskutinėje šio sezono „Overhaulin“ laidoje lapkričio 4 dieną per televizijos kanalą „Velocity“.

Ch.Foose'o dėka iš „gražaus šlamšto“ ji virto vyšniniu sportiniu automobiliu.

Amber Heard ir Johnny Deppas / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Skaitykite daugiau