Antoine'as Wend pradeda solinę karjerą: paaiškėjo „X faktorių“ laimėjusios grupės „Mando“ likimas

Grupė „Mando“ / TV3 ir Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: 15min
AA

Šių metų „X faktorių“ laimėjo grupė „Mando“ ir jos nariai Antoine'as Wend bei Mindaugas Pundzius. Regis, daugiau šios grupės pavadinimo nebeišvysime, nes abu muzikantai pradeda groti nauju sąstatu. Nuo šiol Antoine'as pasirodys kaip solistas, tačiau koncertuos su grupe, kurioje pianinu gros ir Mindaugas.

„Mando“ lietuvių meilės gavo su kaupu – 2021-ųjų pabaigoje ne tik triumfavo „X faktoriaus“ superfinale, bet, kaip paaiškėjo, lyderiais buvo ir ankstesnes laidas.

„Dabar svarbiausia nesustoti“, – po pergalės sakė grupės narys pianistas Mindaugas Pundzius. Tuo metu prancūzas Antoine'as Wend, nors pagal profesiją yra architektas, tikino, kad nuo šiol labiau koncentruosis į muziką. O ir jo kolegos iš Prancūzijos stipriai palaiko – aptarinėdavo visus pasirodymus.

„Mando“

Po laimėjimo jiedu atskleidė, kad ateityje grupė galbūt pasipildys ir naujais nariais, nes ne visiems kūriniams bus tinkamas toks sąstatas. Anot Mindaugo, būtų sunku išjudinti žmones tik su pianinu ir vokalu.

„Mes labai gerai susibičiuliavome su „Bloom“ merginomis, tad galbūt jas prijungsime, nes jos irgi yra degančios noru koncertuoti“, – tada svarstė pašnekovas.

„Mando“ / Asmeninio albumo nuotr.

Praėjus beveik aštuoniems mėnesiams grupė „Mando“ peraugo į Antoine'o Wend solinės karjeros pradžią. Atlikėjas sutiko 15min pakomentuoti, kas paskatino pasukti tokiu keliu.

Jis tikino, kad su Mindaugu ir prodiuseriais nuo pat pradžių buvo sutarta, jog Antoine'as bus solo atlikėju. Tačiau scenoje abu vis tiek gros kartu, o prie jų, kaip ir anksčiau žadėjo, prisijungs grupės „Bloom“ narė.

„Dabar turiu muzikantų Lietuvoje, kuriuos saugau. Mindaugas, be abejo, gros pianinu, o Gertrūda Paužaitė, iš grupės „Bloom“, būgnais. Kartais pasirodysime ir didesniu sąstatu“, – 15min komentavo A.Wend.

Dar prieš „X Faktorių“ Antoine'as kūrė savo mini albumą, kurį žada išleisti greitu metu.

„Sukūriau „Mando“ specialiai „X faktoriui“, nes solo atlikėjų atranka jau buvo pasibaigusi. Prieš tai trejus metus ruošiausi EP išleidimui, kurį teko atidėti dėl muzikinio projekto“, – teigė atlikėjas.

15min studijoje – „X faktoriaus“ nugalėtojai – „Mando“ (8 nuotr.)
+2
„Mando“ (12 nuotr.)
+6
Skaitykite daugiau