Antrą kartą meilę vienas kitam prisiekę Sophie Turner ir Joe Jonas pasidalijo pirmosiomis vestuvių akimirkomis

Sophie Turner ir Joe Jonas / „Scanpix“ nuotr.
Sophie Turner ir Joe Jonas / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2019-07-04 14:53
AA

Antrą kartą mylimajam grupės „Jonas brothers“ nariui Joe Jonas „taip“ ištarusi aktorė, „Sostų karų“ žvaigždė Sophie Turner pasidalijo pirmosiomis Prancūzijoje vykusių vestuvių akimirkomis.

Dar gruodžio pradžioje, kai dainininko Joe Jonas brolis Nickas kartu su širdies drauge aktore Priyanka Chopra atšoko vestuves – apie dar vieną šeimos šventę netruko paskelbti ir Joe su sužadėtine S. Turner. Tuomet jie tikino, kad visai netrukus ir jie švęs savo vestuves. Tik niekas nesitikėjo, kad tai įvyks taip greitai, netikėtai ir...net du kartus!

Gegužės 1-ąją pora susituokė vienoje iš Las Vegase esančių koplyčių. Jaukios ir nedidelės tuoktuvės įvyko iškart po „Billboard“ muzikos apdovanojimų.

Apie tai gerbėjai sužinojo, kai socialiniuose tinkluose pasirodė vaizdo įrašas, kuriame Sophie pasipuošusi vestuvine suknele žengia prie improvizuoto altoriaus. Čia jos laukė mylimasis Joe Jonas, o ceremoniją vedė vietinis aktorius, įsikūnijęs į muzikos karalių Elvey Presley. 

Anksčiau buvo rašoma, kad J. Jonas ir S. Turner vestuves planuoja iškelti šią vasarą Prancūzijoje. Anot artimų poros draugų, Sophie ir Joe jau kurį laiką buvo išsiuntinėję vestuvių kvietimus su prašymais „išsisaugoti datą“. Ir nors daugelis manė, kad po slapta vykusių Las Vegaso vestuvių šis planas žlugo – klydo. Praeitą savaitę pora iškėlė prašmatnes vestuves ten kur ir planavo – pietų Prancūzijoje. 

Žengdama prie altoriaus aktorė vilkėjo prabangią mados namų „Louis Vuitton“ suknelę. S. Turner socialiniame tinkle pasidalijo ir pirmosios vestuvių akimirkomis.

„Ponia ir Ponas Jonas“, – rašė ji. 

Amerikietis aktorius ir „Jonas Brothers“ dainininkas Joe Jonas, kurio pilnas vardas yra Josephas Adamas Jonas, ir Sophie Turner apie sužadėtuves paskelbė, kaip dabar jau įprasta – socialiniuose tinkluose.

„Ji pasakė taip“, – parašė Joe prie nuotraukos, kurioje matosi judviejų rankos ir įspūdingas sužadėtuvių žiedas.

Pora susitikinėja nuo 2016 m. lapkričio.