Antrą traumą patyrusio Petro Nausėdos ir Latvijos gražuolės dalyvavimas „Šokiuose ant ledo“ pakibo ant plauko

Petras Nausėda ir Alisa Miškovska / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Efektingame „Šokių ant ledo“ dalyvių pristatyme pirmadienį bene labiausiai akį traukė itin daili pora – ledo ritulininkas Petras Nausėda ir jo partnerė „Mis Latvija“, šokių ant ledo žvaigždė Alisa Miškovska. Raudonuoju kilimu P.Nausėda žengė su rankos įtvaru – tos pačios dienos rytą vyras patyrė antrą peties traumą, todėl šios poros dalyvavimas projekte pakibo ant plauko.

„Prieš dvi savaites ledo ritulio varžybose patyriau traumą – buvo įtrūkę raiščiai. Visgi tikėjausi, kad dailusis čiuožimas nebus toks pavojingas ir galėsiu dalyvauti, tačiau vakar besitreniruojant teko kristi ant ledo. Labai skausmingai išniro  petys, medikai prognozuoja, kad raiščiai tikriausiai visiškai plyšo. Dėl neurologinių pažeidimų šiandien tiesiog nejaučiu pusės rankos, todėl sakyti, kad tikrai dalyvausiu šou – skambėtų savižudiškai. Mano dalyvavimas pakibo ant plauko“, – kalbėdamas Žmonės.lt apmaudo neslėpė P.Nausėda.

Jis teigė, kad po pirmosios traumos, gautos ledo ritulio varžybų metu, jiedu su partnere buvo truputį išsigandę, tačiau, anot jo, optimizmas ir noras dalyvauti buvo aukščiau ir jiedu nusprendė po truputį treniruotis.

Nejaučiu pusės rankos, todėl sakyti, kad tikrai dalyvausiu šou – skambėtų savižudiškai.

„Po pirmos traumos turėjome dvi darbingas dienas, geras repeticijas. Su partnere džiaugėmės, kad daug padarėme, kad viskas bus gerai, tačiau pirmadienį treniruotės metu nugriuvau ant tos pačios jau traumuotos rankos. Skausmas buvo toks, kokio dar nebuvau jautęs. Visą gyvenimą žaidžiu ledo ritulį, tačiau tokios skaudžios traumos nebuvau patyręs“, – prisiminė   Lietuvos ledo ritulio federacijos prezidentas.

Nuo ledo – tiesiai į ligoninę

Po skausmingo kritimo jam prireikė skubios medikų pagalbos, tiesiai nuo ledo jis buvo išvežtas į ligoninę. Trūkę raiščiai, išniręs petys, sutrenkimas – kol kas tokias, nieko gero nežadančias medikų išvadas išgirdo jis. Petro teigimu, ant ledo jis nieko sudėtingo nedarė, repetavo paprastus žingsnelius, tačiau, anot jo, jau ir taip traumuotai rankai turbūt tiek ir tetrūko.

„Repetavom paprastus techninius žingsnelius, nebuvo nei greičio, nei kažko sudėtingo. Tiesiog pargriuvau ir kaip tyčia ant traumuotos rankos. Turbūt tiek ir tetrūko, kad trauma taptų labai rimta“, – teigė jis.

P.Nausėda neslėpė, kad jo partnerę antroji trauma labai nuliūdino, mat ji buvo rimtai nusiteikusi repetuoti ir siekti gerų rezultatų.

„Alisa yra visiška perfekcionistė, ji man neduoda ramybės, klausia, kaip jaučiuosi, gal viskas gerėja. Tikisi, kad mums dar pavyks dalyvauti. Jaučiu ir jos palaikymą, ir prodiuserių, esu už tai labai dėkingas. Tačiau situacija yra rimta, tokio skausmo dar nebuvau jautęs“, – nusivylimo neslėpė ledo ritulininkas.

Petras Nausėda ir Alisa Miškovska / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Antroji trauma privertė susimąstyti

Vyras prisipažino, kad dalyvauti šou „Šokiai ant ledo“ labai norėjo, todėl pirmoji trauma neatbaidė jo nuo treniruočių ir tikėjimo, kad viskas bus gerai. Vis dėlto po antrosios traumos jis teigė suvokęs, kad situacija yra kur kas rimtesnė ir nepaisyti didelio skausmo ir medikų pastabų tiesiog nebegalima.

„Noras dalyvauti buvo ir yra, tačiau negalima prarasti sveiko proto. Dabar laukia vizitas pas traumatologą, tačiau bet kokiu atveju prognozės dėl dalyvavimo šou tikrai yra liūdnos. Galiu drąsiai sakyti, kad dabar esu su viena ranka, nes kitą ranką turiu laikyti įtvare tris keturias savaites, kad neatsirastų šalutinio poveikio. Nežinau, ar žiūrovams patiktų žiūrėti į mane tiesiog stovintį ant pačiūžų, nes sudėtingų triukų su viena ranka tikrai nepadarysiu“, – įsitikinęs Petras.

„Labai gaila, tačiau gyvenime būna tokių periodų, kuomet esame priversti truputį sustoti. Leki, skubi ir nesusimąstai apie sveikatą, pats likimas turbūt siunčia tokius išbandymus kaip ženklą“, – pridūrė jis.

Iškilmingas „Šokių ant ledo“ dalyvių pristatymas (47 nuotr.)
+41
Skaitykite daugiau