Antradienio horoskopas – birželio 10 d.

Naktis / Shutterstock nuotr.
Naktis / Shutterstock nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2014-06-09 23:00
AA

Šią birželio dieną žvaigždės jums žada...

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Jūsų įsitikinimas, kad jums trūksta palaikymo, bus vienas didesnių klystkelių. Apsidairykite, nes iš tiesų viskas yra priešingai, tereikia pakeisti savo požiūrį. Turite visas sąlygas pamatyti tai, ko nemato kiti, ir gauti iš to naudos. Vakare tęskite galimybių, džiaugsmo ir paslapčių įminimo paieškas, nestodami skersai kelio kitiems.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Iki pietų su partneriais garsiai planuosite teigiamas ir produktyvias permainas. Leiskite jiems valdyti padėtį, bet patys visuomet būkite šalia kaip jų pagalbininkai. Nors garsiai jie neprisipažins to, bet jūsų buvimas jiems bus reikalingas kaip oras ar vanduo. Vakare nesureikšminkite nemalonių ženklų, neva liudijančių, kad tarp jūsų su antrąja puse atsirado šaltukas

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Ryte įžvelgsite galimybių ten, kur kiti matys tik nesibaigiančių problemų virtinę. Tačiau labai nesididžiuokite tinkamai atskyrę pelus nuo grūdų. Kol kas tai nesuteiks jums privilegijų mėgautis visomis šio pasaulio gėrybėmis ir malonumais. Dar ne kokį vaidmenį vakare atliks buities rūpesčiai ar pablogėjusi savijauta.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Aistros bus pripildyta kiekviena akimirka, bet tik dalį dienos ji bus kurianti. Šiuo atveju jums ypač padės žmonės, su kuriais dirbsite ar kitaip leisite dieną. Sėkmingi partnerystės ryšiai padės išspręsti kūrybines ar su vaikų auklėjimu susijusias problemas. Vakare klaidingai manysite, kad, būdami arčiau savo aistrų objekto, įgysite ramybės ir pasitenkinimo.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Užduočių, kurias jums pažers diena, bus nemažai. Deja, ne visos jos paprastos. Tačiau baimintis nėra ko. Tereikia sukaupti jėgas, kad susidorotumėte su neišvengiamomis užduotimis. O tam prireiks peržiūrėti prioritetus buityje, profesiniuose tiksluose ar jausmuose. Eidami tokiu keliu, nė nepastebėsite vakare jūsų pečius užgriuvusių naminių rūpesčių.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Dienos pradžioje bus nemažai galimybių įgyvendinti kūrybines idėjas. Tačiau jos, galimybės, be jūsų iniciatyvos ir aktyvaus bendravimo tyliai praeis pro šalį. O jums teliks tik svajonės apie geresnį ir gražesnį rytojų. Vakare kažkodėl sugalvosite, kad visi lyg tyčia slepia nuo jūsų informaciją, kurios jums labiausiais reikia. Tokiu būdu kenksite patys sau.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Rytas dalys nemažai pažadų, kuriuos išpildyti jums padės jūsų ryžtas atsižvelgti į kitų žmonių poreikius ir išklausyti jų patarimus. Norėsite nuo nieko nepriklausyti, bet viskas bus priešingai. Vakare, bandydami sustiprinti finansines savo pozicijas, irgi pasieksite priešingo rezultato. Nepersistenkite visko išlaikyti, bet ir neišlaidaukite be reikalo.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Didžiausia dovana, kurią galite padovanoti sau ir kitiems, – norą imtis atsakomybės už savo emocijas, neigiamas ir teigiamas. Tokiu būdu tinkamai panaudosite vertingas iki pietų gautas žinias, dieną per daug nereikalausite iš antrosios pusės, o vakare nekaltinsite kitų, kad jie šalti ir įtarūs.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Nedemonstruodami kitiems to, kaip jaučiatės, sėkmingai darysite įtaką savo aplinkai. Tokiu būdu užverdami save, tinkamai atskleisite kitus. O darbe, norėdami įgyvendinti vieną kitą neoficialų projektą, susijusį su grožiu ar pinigais, veikite tyliai, pernelyg neafišuodami savęs. Tegu iki vėlaus vakaro niekas nesužino, kokios kovos verda jūsų viduje.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Dienos pradžioje daug kas priklausys nuo jūsų nuostatų ir noro elgtis vienaip ar kitaip. Deja, sunkiai derinsite norą išreikšti save su taisyklėmis, kurias jums diktuos kolektyvas. Vakare prievolė prisitaikyti prie draugų nuomonės vers jus jaustis nejaukiai, lyg įvarytiems į kampą. Kažin ar būsite išgirsti ir suprasti, kai atskleisite savo pojūčius.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Jauskite savo vertę nesivaikydami tuščios garbės ar aplodismentų. Geriau bandykite suderinti savo privatų ir profesinį gyvenimą, kad ir vilkas būtų sotus, ir avys sveikos. Vakare mažiau galvokite apie tai, kas neįveikta, o daugiau apie tai, ką galima įveikti. Tai nukreips jūsų mintis ir energiją teisingų prioritetų link.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Jei nesiblaškysite ir nepasiduosite vidinei įtampai, išspręsite ne vieną anksčiau neįveiktą uždavinį. Vakare meskite iš galvos lengvabūdiškas svajones. Priežastis paprasta: supratę, kad jos neišpildomos, labai liūdėsite ir manysite, kad tyliai ritatės į bedugnę. Nuleidę žemiau lūkesčių kartelę, apsaugosite ir save, ir kitus.