Antradienio horoskopas – rugsėjo 12 d.

Horoskopo ženklai / Fotolia nuotr.
Horoskopo ženklai / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2017-09-12 06:50
AA

Visą dieną neatrasime smagesnio užsiėmimo už pokalbius, susitikimus, išvykas, naujienas, susirašinėjimą ir kitokį bendravimą. Vos panorėję, lengvai atrasime klausytojų ir pašnekovų. Tačiau net ir labai atidžiai klausydamiesi, kas ką šneka, kai ką vis dėlto sugalvosime, sufantazuosime.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Visą dieną būsite smalsūs ir nenustygstantys vietoje, daug bendrausite ir mokysitės, vyksite į susitikimus ir išvykas. Su malonumu įsitrauksite į įvairias veiklas, prisitaikydami prie pakitusių aplinkybių. Tokiu būdu daug laiko ir energijos iššvaistysite ne savo pagrindiniams tikslams, o visokiausioms smulkmenoms.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Jums šiandien rūpės ką nors įsigyti, įsitvirtinti ar bent apie tai su kuo nors pasišnekėti. Kuo puikiausiai savo norams išpildyti naudosite įvairias žodines išraiškos priemones, derybinius sugebėjimus, užmegzdami pažintis ar rinkdami informaciją. Kuo geriau savo gebėjimus atskleisite, tuo daugiau galimybių įgysite.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Jums nepriekaištingai seksis patraukti aplinkinių dėmesį ir suburti kuo platesnį klausytojų ratą. Be jūsų neapsieis joks susitikimas ar pokalbis, kurių metu turėsite ką kitiems papasakoti ir savo istorijomis kitiems pametėti vertingų pasiūlymų. Tačiau bus sunku išvengti kraštutinumų.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kaip išmokti pasakyti NE? 5 naudingi patarimai

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Kai aplink bus daug bruzdesio, jūs į tai žiūrėsite lyg į vaizdus pro langą – net jei ir norėsite ką nors kitiems pasakyti, kažin ar būsite teisingai išgirsti. Todėl net nesivarginkite atsidurti dėmesio centre. Netuščiažodžiaudami stebėkite įvykius ir supraskite, kokias pamokas jie jums siunčia.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Puiku, jei rinksitės ne individualius užsiėmimus, o komandinę veikla. Iš tiesų kuo daugiau žmonių sutiksite šiandien ir kuo daugiau idėjų paskleisite, tuo daugiau įspūdžių patirsite. Regis, būdami kiek nerūpestingi ir linksmi, įgysite draugų ir užsitarnausite savo komandos narių palankumą.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Bendravimas ir daugybė pažinčių jums taps tinkamiausiais bilietais į profesinės sėkmės traukinį. Gali tekti rinktis vieną iš dviejų ar net iš daugelio kelių, tačiau nesistenkite visko aprėpti. Geriausiai seksis derybose, prekyboje, rašantiems ir kalbantiems, tačiau vis dėlto kai teks pakartoti ir perdaryti.

SvarstyklėsSvarstyklės

nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Turėsite toli siekiančių planų ir jus labiausiai domins tai, kas vyksta toli nuo jūsų. Jūsų turimos ar įgyjamos žinios, pažiūros ir tikėjimas savimi padės rasti sprendimų įvairiose srityse. Pokalbiai, susitikimai ir kitos patirtys kurs sąlygas praplėsti akiratį ir keis nuomonę apie jums jau žinomus dalykus.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Būsite įžvalgūs, nepraleisite pro akis ir ausis nieko, kas jums aktualu. Savo sugebėjimus bendrauti ir derėtis naudokite tam, kad įgytumėte kitų žmonių palankumą, gautumėte finansavimą ar ką nors sužinotumėte. O jei nutiks tai, kas jums ne visai patiks, susirasite veiklos, leidžiančios užsimiršti.

TAIP PAT SKAITYKITE: Norite, kad jūsų norai pildytųsi? Tinkamai juos suformuluokite!

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Aplink jus būriuosis žmonės, kurie turi vertingų minčių ir pasiūlymų. Atidžiai išklausykite partnerius. Visų pirma tam, kad nesusipainiotumėte ir gautumėte vertingų įžvalgų, kurios anksčiau jums net nešovė į galvą. O jei tai nesutaps su jūsų įsivaizdavimais, nemeluokite sau.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Pageidausite daug nuveikti, tačiau kad ir kur eisite, visi norės bendrauti, taip trikdydami jūsų darbų eigą. Seksis tiems, kurių darbe bendravimas būtinas. Tokiu būdu išjudinsite visokiausius su darbu, sveikata ar kitais kasdieniais dalykais susijusius reikaliukus. Tiesa, ne visa informacija bus patikima, todėl neapsirikite.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Smagiai pasikalbėję, šiandien manysite, kad jau atlikote pusę darbo ir tame bus nemažai tiesos. Savo veikla ar iškalba kitus pralinksminsite, lanksčiai ir kūrybiškai spręsite visokiausias problemas ar prasimanysite įvairiausių būdų gerai praleisti laiką. Tiesa, norėdami pasilinksminti lengva ranka išlaidausite.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Jei bus įmanoma, būsite linkę pasilikti savo pasaulyje ar bent apsiriboti savo šeima. Namuose, regis, bus nemažai pokalbių apie tai, kas aktualu visiems namiškiams. Tiesa, yra pavojus pernelyg pasikliauti savo fantazijoms, o tai trukdys jums tinkamai išgirsti ir įvykdyti artimųjų prašymus.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!