Antradienio horoskopas – spalio 11 d.

Ruduo / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Pradedame naują dieną!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien savo komandoje galėsite užimti tokią poziciją, kokią patys pageidausite. Be to, įvairiausi pokalbiai netils, kurių metu jums išties bus gera tiek kažką malonaus išgirsti, tiek patiems gerus žodžius kitam žmogui pasakyti. O jei turite kokį nesavanaudišką sumanymą, jį bus lengva materializuoti.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien turėsite pakankamai ambicijų, kurias jausite pareigą ir troškimą realizuoti darbe. Be to, tiek daug šnekų apie darbą, sveikatą, kasdienius reikaliukus ir maistą, kad bus beveik neįmanoma atsirinkti to, kas svarbiausia. Be to, susižavėję komandiniais projektais, nenurimsite, kol neįvykdysite.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien jus labiau domins šviesiosios gyvenimo pusės. Ne tik užsimerksite, matydami ką nors nemalonaus, bet ir kitus pasistengsite įtikinti, kad taip elgti būtina. Kaip bebūtų keista, jumis patikės ir seks, tikėdamiesi iš jūsų išgirsti dar ką nors įdomaus. Regis, lengvai rasite rėmėjų jūsų beribėms fantazijoms.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien kai ką mieliau nuo kitų slėpsite, nei atskleisite, tikėdamiesi sukurti paslaptingumo aurą, tačiau tai negalios jūsų asmeniniam gyvenimui. Namuose ar su šeimos nariais turėsite ką aptarti ir neatidėliosite nei minutės. Užplūs įkvėpimas norintiems keliauti, ir čia jums antrins jūsų partneriai.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien suktis socialinėje erdvėje jums bus ypatingai svarbu. Gal net nereikės ypatingų priežasčių, kad kuo nors susidomėtumėte – patys atrasite jums vertingos informacijos, įdomių žmonių ir turiningų pokalbių. Be to, gausite pažadą, kad neliksite vieni ir tuščiomis kišenėmis, įgyvendindami savo kasdienius sumanymus.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien jūsų dėmesys kryps į įprastas kasdienes veiklas, kurioms pakaks ir atsakomybės, ir netradicinio požiūrio. O jūsų oratoriniai gabumai, rašytojo ar prekeivio talentas ypatingai atsiskleis, atnešdamas jums kokios nors naudos. Kūrybiškumas, kurstomas jūsų partnerių taip pat neliks nuošalyje.

TAIP PAT SKAITYKITE: Ekspertai – apie tai, kas veikia seksualinį potraukį

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien sugalvosite netradicinių pramogų, o darbą taip pat paversite nenuobodžia, o veikiau pramogine veikla. Be to, daugybė žodžių, kurie liesis iš jūsų lūpų, atvers jums reikalingus vartus. Skubėdami juos atidaryti, nepamirškite ir namų, kuriuose nykios buities problemos tirps, kai jas spręsite kartu su savo šeima.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien galva bus prikimšta naminių reikalų, kuriems atrieksite pagrindinę savo laiko dalį. Tiesa, liks dar nemaža porcija ir dėkingumui, užuojautai ar atsiprašymui, kuriems išsakyti atsiras pačių tinkamiausių žodžių. Be to, jūsų kūrybiškumui pritaikyti užmegsite reikalingų ryšių ar pastebėsite kitų tinkamų priemonių.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien bendravime atrasite visus savo lobius, o didžiausius – pokalbiuose, derybose ir kitose komunikavimo priemonėse su komandos nariais. Geri žodžiai liesis ir iš jūsų bičiulių lūpų. Visa tai galite neabejodami naudoti pašlijusiems santykiams gerinti ar geriems dar labiau patobulinti. Be to, skubėsite išpildyti šeimos nario svajonę.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien jums žūtbūt reikės jausti, jog jūsų geri darbai ar žodžiai yra pastebimi ir įvertinami konkrečiais dalykais. Dar geriau, jei tas įvertinimas yra materialus. O jei ant liežuvio galo sukiojasi aktuali problema, kurią reikia aptarti su viršininku, kalbėkite dabar. Negana to, rankų nenuleisite ir norėdami kur nors patekti ar ką nors sužinoti.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien jūsų nebus galima nematyti ir negirdėti. Būsite tie, kurie geriausiai išmanys dienos žaidimo taisykles ir neprieštaraus kitų jas išmokyti. O norėdami, kad apie jus balsas pasklistų plačiai, netylėkite. Turėsite dar priežastį kai kam padėti ar paaukoti tai, ką turite, tikėdamiesi užglaistyti praeities klaidas.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien jausitės prieštaringai. Viena vertus, pabėgti nuo visko jums bus ne pro šalį, nes šį tą nuo kitų norėsite nuslėpti. Kita vertus, kai jums reikės šį tą sužinoti, užmiršę visus draudimus, brausitės pro jums uždarytas duris. Jums nebus atsakyta, o komandos nariai pasiūlys savo pajėgas jūsų pasiūlymams įgyvendinti.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Skaitykite daugiau