Antradienio horoskopas – spalio 25 d.

Paryžius / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Kuo pradžiugins astrologinės prognozės?

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandieną pradėsite tikėdamiesi savo darbštumu įveikti visus dienos sunkumus. Regis, tai matydami ir kiti norės prisijungti prie jūsų ir jums patalkinti. Vakare jūsų stropumas nemažės, tačiau bandydami įvesti tvarką savo aplinkoje, susidursite su sunkumais, kai reikės įtikinti kitus, kad kažkas turi būti taip, o ne kitaip.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien būsite kūrybiški ir džiugiai nusiteikę, tačiau nemažiau kritiški sau ir kitiems. Laimei, šį kartą jūsų kritiškumas padės tobulinti jūsų ir partnerių bendrus darbo rezultatus, užuot sumažinęs visiems ūpą. Vakare jūsų norai augs lyg ant mielių, tačiau bus manančių, kad jūsų užgaidos nevertos palaikymo ar paramos.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien visus žaidimus žaisite sąžiningai ir disciplinuotai, į viską žiūrėdami per didinamąjį stiklą. O jis rodys ir gera, ir bloga, dėl ko ir patys nuolat viską tobulinsite, ir kitus paraginsite panašiai elgtis. Vakare jūsų pageidavimai nesutaps su jūsų antrosios pusės norais, tačiau juos suderinę šiek tiek ūgtelsite.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien suksitės bendravimo rate, iš kurio visai nenorėsite išeiti, veikiau dar labiau įsitraukdami ir kitus įtraukdami. Čia ir kūrybiški sprendimai, ir nedideli pokyčiai, ir įvairūs kiti vertingi atradimai. Vakare šnekos ir susitikimai trukdys įvykdyti įprastus planus, o buitis kliudys jūsų susitikimams ir pramogoms.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien visais jums žinomais būdais bandysite tiek sau, tiek kitiems įrodyti, kad esate ne šiaip sau, ir tai visai neprastai seksis naudojant namuose įgytus įgūdžius ar padedant šeimos nariams. Vakaro pramogos, azartas, vaikų ar kitų mylimų žmonių norai jums šiek tiek per daug atsieis, bet nebus ko gailėtis.

TAIP PAT SKAITYKITE: Raktas į šeimos laimę – jis labai paprastas

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien jūsų norai kitiems lai būna įstatymas, kuriam nevalia nepaklusti, ir tai bus tiek jūsų, tiek kitų asmenų geros dienos garantas. Susitikimai, naujienos, žinios – tai, kas visame tame jums padės. Vakare dėl namų grožio, jaukumo ar noro įtikti namiškiams kažką norėsite atlikti savaip, bet nepataikysite į tikslą.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien dirbdami toliau nuo minios ar net slėpdamiesi kitiems už nugaros visai neprastai įvykdysite savo planus. Svarbu, jog įmanoma laiku pasinaudoti tuo, ką sugebate. Vakare visi ir viskas jums trukdys ilsėtis, tačiau matysite ir gerąją viso to pusę: sutiksite įdomių žmonių ir šio to sužinosite.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien komandai negalėsite savo laiko ir energijos. Be to, savo charizma, pasitikėjimu ir žavesiu greitai visus jums reikalingus kelius prasiminsite, tokiu būdu nenustumdami į šalį kitų. Vakare neatsispirsite tiems draugų pažadams ir pasiūlymams, kurie jums ne itin parankūs ar kiek per brangūs.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien kopsite link tikslo nuosekliai ir tiksliai žinodami, kam ir kokiu metu pasitarnauti, kad jums būtų atidarytos reikalingos durys. Regis, savo motyvų ir priemonių neafišuosite. Vakare kiek per aukštai taikysite ar per gerai save vertinsite, tokiu būdu nepamatydami keleto duobių, pasitaikančių jūsų kelyje.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien turėsite pakankamai tikėjimo, kad viskas, kas vyksta netgi ne tinkamai, vis tiek pakryps teigiam linkme. Ir geriausiai tame jums talkins jūsų draugai ar bendražygiai. Vakare turėsite ne tik viešų, bet ir paslėptų motyvų, kurie padės jums pasiekti reikalingus asmenis, juos išmokyti, įtikinti ir pan.

TAIP PAT SKAITYKITE: Mokomės taupyti: 8 patarimai kiekvienam iš mūsų

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien lengvai pereisite bet kokį kliūčių ruožą, jei nenuleisite akių nuo savo tikslo ir į savo sumanymus įtrauksite kitus žmones. Regis, jie geriausiai gali jums padėti prie jų prisiartinti. Vakare jūsų geri norai dėl draugų gali dėliotis ne taip tobulai, kaip norėtųsi, tačiau ir kitas pasirinktas kelias gali būti neprastas.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien tik žiūrėdami kitam žmogui į akis ir matydami jo ar jos reakcijas į savo poelgius, nepasiklysite dienos labirintuose. Tiesa, pravers ir jūsų žinios, kurioms ir kiti bus neabejingi. Vakare jūsų siekiai gali būti ne tokie žavūs tam asmeniui, su kuriuo derėtų leisti savo dienos pabaigą.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Skaitykite daugiau