Antras dublis: futbolininkas Bastianas Schweinsteigeris ir tenisininkė Ana Ivanovič susituokė bažnyčioje

Bastianas Schweinsteigeris ir Ana Ivanovič / „Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Antradienį Vokietijos futbolininkas Bastianas Schweinsteigeris ir serbų tenisininkė Ana Ivanovič susituokė Venecijoje, tačiau tądien buvo įregistruota tik civilinė santuoka – dar didesnę šventę įsimylėjėliai surengė kitą dieną, kuomet vienas kitam prisiekė prieš Dievą.

Oficialiai vyru ir žmona dvi sporto pasaulio žvaigždės tapo antradienį per civilinę santuokos ceremoniją Venecijos rotušėje.

Tačiau tikinčiai porai buvo labai svarbu savo sąjungą palaiminti ir prieš Dievą, tad jau kitą dieną, trečiadienį, buvo surengta pagrindinė vestuvių šventė – bažnytinė santuokos ceremonija Misericordia bažnyčioje.

Bastiano Schweinsteigerio ir Anos Ivanovič vestuvės Venecijos bažnyčioje (36 nuotr.)
+30
Bastianas Schweinsteigeris ir Ana Ivanovič / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Šiai progai jaunavedžiai pasipuošė kur kas labiau nei registruojant civilinę santuoką – Bastianas Schweinsteigeris vilkėjo juodą eilutę su peteliške, o nuotaka pasipuošė kerinčia suknele be petnešėlių ir su ilgu šleifu, jos galvą puošė subtilus nuometas.

Bastianas Schweinsteigeris ir Ana Ivanovič / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Keliomis didžiosios dienos nuotraukomis pora pasidalijo ir su savo gerbėjais socialiniame tinkle „Instagram“ – po vieną iš viešbučio, prieš pat išvykdami į bažnyčią tuoktis, ir paskui jau iš pačios bažnyčios, po ką tik priimto santuokos sakramento.

It's time ❤️

A photo posted by Bastian Schweinsteiger (@bastianschweinsteiger) on

Time To Go!!!

A photo posted by Ana Ivanovic (@anaivanovic) on

Mr & Mrs ❤️

A photo posted by Ana Ivanovic (@anaivanovic) on

Kaip ir buvo galima tikėtis, Bastiano Schweinsteigerio ir Anos Ivanovič vestuvėse dalyvavo nemažas būrys sporto pasaulio atstovų: Miuncheno „Bayern“ klubo prezidentas Uli Hoenessas, Vokietijos rinktinės treneris Joachimas Löwas, futbolininkas Thomas Mulleris, teniso žvaigždės Andy Murray ir Angelique Kerber bei kiti.​ Pranešama, kad vyriausiuoju pabroliu buvo futbolininko vaikystės draugas, slidininkas Felixas Neureutheris.

Bastianas Schweinsteigeris ir Ana Ivanovič / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Žmonės.lt primena, kad „Manchester United“ klube žaidžiantis Bastianas Schweinsteigeris ir tenisininkė Ana Ivanovič susitikinėti pradėjo 2014-aisiais, netrukus po futbolininko skyrybų su ilgamete drauge modeliu Sarah Brandner.

Bastiano Schweinsteigerio ir Anos Ivanovič vestuvės Venecijoje (10 nuotr.)
+4
Bastianas Schweinsteigeris ir Ana Ivanovič / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Skaitykite daugiau