Antras „Eurovizijoje“ likęs Jurgis Brūzga atskleidė, ką būtų paaukojęs dėl pasirodymo Lisabonoje

Jurgis Brūzga / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Jurgis Brūzga / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-03-12 09:18
AA

Dainininkas Jurgis Brūzga sekmadienio vakarą per nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos finalą liko antras – jį nurungė lyriškoji Ieva Zasimauskaitė. Vertinimo komisija J.Brūzgai skyrė daugiausiai balų, tačiau tam, kad pristatytų savo dainą visai Europai, jam pritrūko publikos palaikymo.

Tačiau tą vakarą Jurgis tikrai nestokojo vieno dalyko – ryžto laimėti. Jis žinojo, kad atrankos laimėtoją užklups didžiulė atsakomybė bei įsipareigojimai. Dėl jų Jurgis buvo pasiryžęs aukoti seniai suplanuotas atostogas.

„Pabūnu trumpai ir lekiu namo, nes ryte su šeima išskrendame atostogų į Tenerifę“, – portalui Žmonės.lt sakė J. Brūzga.

Į klausimą, nejaugi būtų vykęs į kelionę, jei būtų laimėjęs nacionalinę atranką, dainininkas patikino – tuomet žmona su dviem dukrelėmis būtų skridusi viena.

„Tai buvome aptarę iš anksto. Bet viskas susiklostė kitaip, atostogos bus puiki proga pabūti su šeima ir atsigauti po pasiruošimo konkursui maratono“, – kalbėjo pašnekovas.

Jurgis Brūzga / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Šiais metais „Eurovizija“ vyks Portugalijoje, Lisabonoje. Pusfinaliai numatyti gegužės 8 ir 10 dienomis, o didysis finalas vyks gegužės 12 dieną. Tam, kad patektų į finalą, I.Zasimauskaitei teks parodyti viską, ką gali, pirmajame konkurso pusfinalyje.

„Eurovizija“ – vienas ilgiausiai transliuojamų televizijos projektų visame pasaulyje. Pirmąjį konkursą Europa išvydo dar 1956-ųjų gegužės 24-ąją, ir per daugiau nei šešiasdešimt metų dainų konkursas tapo visos Europos tradicija, ir, be jokios abejonės, pačiu mėgstamiausiu europiečių televizijos šou.

Lietuva „Eurovizijoje“ dalyvauja nuo 1994 m. Mūsų šaliai konkurse jau atstovavo Ovidijus Vyšniauskas, Aistė Smilgevičiūtė, „Skamp“, Aivaras Stepukonis, Linas and Simona, „Laura & The Lovers“, „LT United“, „4Fun“, Jeronimas Milius, Sasha Son, „InCulto“, Evelina Sašenko, Donny Montell, Andrius Pojavis, Vilija, Monika Linkytė & Vaidas Baumila, „Fusedmarc“.

Lig šiol aukščiausiu Lietuvos pasiekimu „Eurovizijoje“ yra laikomas grupės „LT United“ 2006-ųjų pasirodymas su daina „We Are The Winners“, kuri konkurso finale užėmė šeštąją vietą. 2016-aisiais Lietuvos vėliavą į konkursą vežęs Donny Montell su kūriniu „I`ve Been Waiting For This Night“ finale užėmė 9-ąją vietą, o 2001-aisiais grupė „Skamp“ su daina „You Got Style“ liko trylikti.

Nacionalinės „Eurovizijos“ finalas Kaune (233 nuotr.)
+227