Antras Kristinos Ivanovos kartas Paryžiuje: „Kelionė su merginomis – visai kitokia, nei su vaikinu“

Kristina Ivanova su kolegėmis Paryžiuje / Žmonės.lt montažas
Kristina Ivanova su kolegėmis Paryžiuje / Žmonės.lt montažas
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-09-23 17:42
AA

Verslininkė ir atlikėja Kristina Ivanova ką tik sugrįžo iš Paryžiaus – jame moteris lankėsi darbo reikalais, tačiau spėjo pasimėgauti ir pramogomis. „Paryžius mus pasitiko pačiomis ryškiausiomis spalvomis – tiek oras, tiek nuotaika buvo tiesiog nuostabūs!“ – šypsosi Žmonės.lt kalbinta Kristina.

Kristina Ivanova / Asmeninio albumo nuotr.

Į Paryžių K.Ivanova susiruošė su savo grožio studijos kolektyvu – viena iš darbuotojų, Žilvija Matukonytė, „OMC Europe Cup 2015 Paris“ konkurse atstovavo Lietuvai vestuvinės šukuosenos rungtyje.

„Lietuvą garsina ne tik krepšininkai, bet ir grožio specialistai – labai džiaugiuosi, kad kirpėjų asociacija KIGSA delegavo ir mano grožio studijos meistrę. Šį konkursą palyginčiau su „Eurovizija“, tik grožio tema“, – Žmonės.lt sakė K.Ivanova.

Ž.Matukonytė konkursui keletą mėnesių ruošėsi pas KIGSA asociacijos narį, Pasaulio čempionato Frankfurte 2014-aisiais bronzos medalio savininką, Robertą Sakalauską. Kristina džiaugėsi, kad meistrė turėjo tokią galimybę ir nė neabejojo, kad kone kolektyvas turi vykti jos palaikyti.

Kristina Ivanova / Asmeninio albumo nuotr.

Kai Paryžius tau šypsosi

Paryžiuje Kristina lankėsi antrąkart – pirmą ji čia viešėjo kartu su širdies draugu Aleksandru Broku. Šis antrasis kartas, anot atlikėjos, visiškai skyrėsi nuo pirmojo: tąkart ji mėgavosi romantika su antrąja puse, o štai dabar kartu su merginomis mėgavosi moteriškais malonumais.

„Buvo toks visiškai moteriškas buvimas – turiu prisipažinti, kad keliauti su merginomis buvo išties smagu. Moterų laikrodis juk tiksi panašiu rimtu – mes visos tuo pačiu metu užsinorėdavome kavos pertraukėlės, deserto“,  – juokėsi Kristina.

Kristina Ivanova / Asmeninio albumo nuotr.
Kristina Ivanova / Asmeninio albumo nuotr.

Pašnekovė pasakojo, kad visa kelionė praėjo tiesiog puikiai, nuotaika buvo džiugi ir pakili, o kasdien merginoms nutikdavo malonių staigmenų.

„Paryžius mus priėmė pačiomis gražiausiomis savo spalvomis – oras buvo tiesiog fantastiškas, nors prieš kelias dienas, sakė, lijo, o mus visas dienas lepino saulė. Maistas buvo tobulas! Viešbutį iš gero pakeitė į dar geresnį, parodoje, bestovint eilėje, būtent mums padovanojo nemokamus bilietus! Žodžiu, atvykome su didžiuliu pozityvu, ir, akivaizdu, jis mums atsipirko, nes visur sekėsi ir visur mums miestas šypsojosi“, – džiaugėsi Kristina.

Kristina Ivanova / Asmeninio albumo nuotr.

Iš Paryžiaus merginos grįžo ne tuščiomis – konkurse pasisėmė ne tik patirties, bet ir leido sau moteriškai apsipirkti: per kelis aukštus veikusi grožio paroda stebino pačia įvairiausia kosmetikos ir parfumerijos pasiūla.

„Grįžtame ne tik save palepinusios, bet ir lauktuvių parvežusios. Dar dienelę kitą gyvensime Paryžiaus nuotaikomis“, – šypteli K.Ivanova.

Kristinos Ivanovos viešnagė Paryžiuje (85 nuotr.)
+79