Antrąsias vestuvių metines švenčiantys Monika ir Andrius Šedžiai svajoja apie vaiką

Andrius Šedžius ir Monika Kvietkutė / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Andrius Šedžius ir Monika Kvietkutė / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-02-23 14:44
AA

Vasario 23-ąją Monika (22) ir Andrius Šedžiai (39) švenčia dvejų metų vedybinio gyvenimo sukaktį. Nuo pat ryto Moniką vyras pasitiko bučiniais ir gėlių puokšte.

„Aš esu antrame plane, šiandien dar ir Andriaus gimtadienis“, – priminė Monika. Savo antrąsias bendro gyvenimo metines pora ketina paminėti ramiai, namuose. Keliauti mėgstantys Šedžiai šiemet romantiškos išvykos vestuvių proga neplanuoja. „Gal kitąmet“, – sakė Monika. apie vestuvių proga gautas dovanas ji neatvirauja, tačiau užsimena, kad „šį tą gavo“.

Monika Šedžiuvienė / „Instagram“ nuotr.

TAIP PAT SKAITYKITE: Šiauliuose susituokė Andrius Šedžius ir Monika Kvietkutė

Prieš beveik penkerius metus susipažinusią porą vedybinis gyvenimas išugdė kantrybę vienas kito atžvilgiu. „Jei kyla kokių nesutarimų, stengiamės išspręsti konfliktą ramiai, o ne draskytis ir pyktis. Aš iš Andriaus išmokaus stiprybės ir ryžto, jis iš manęs – švelnumo, jautrumo“, – Žmonės.lt pasakojo Monika.

Pora sako jau svarstanti ir apie šeimos pagausėjimą. „Labai norėtume vaikų. Kiekviena mylinti ir susituokusi pora to norėtų. Andrius turi dar tris vaikus, bet dar vienas kitas nepamaišytų. Bet bus kaip dievulis duos“, – sakė Monika.

Monika Šedžiuvienė / „Instagram“ nuotr.
Andrius Šedžius per savo gimtadienį vedė Moniką Kvietkutę (95 nuotr.)
+89