Džiugią žinią pranešęs Jurgis Brūzga: „Šiais metais laukia du ypatingi gimtadieniai“

Jurgis Brūzga su žmona Akmėja / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Jurgis Brūzga su žmona Akmėja / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-04-18 14:21
AA

Atlikėjas Jurgis Brūzga (32) su žmona Akmėja (29) laukia šeimos pagausėjimo. Gandrai juos aplankyti turėtų liepos viduryje.

J. Brūzga prisipažino, kad ilgai su žmona svarstė, koks tinkamiausias metas susilaukti antrojo vaikelio. Jie kalbėdavo ir aptarinėdavo, kiek metų turėtų praeiti po dukrelės Junės atėjimo į šį pasaulį, kad galėtų sutikti ir antrąjį vaiką.

„Suplanuoti mums nepavyko ir kūdikis pats pasirinko tinkamiausią laiką. Visi labai džiaugiamės. Daktarai sako, kad sulauksime berniuko. Jau svarstome, kokį vardą jam duosime ir turime keletą variantų. Dukra Junė taip pat netveria džiaugsmu. Prireikė šiek tiek laiko, kol mergaitė suvokė, kad mamos pilvelyje auga broliukas. Tačiau dabar ji saugo Akmėją ir prižiūri, jog būtų deramai pasirūpinta jos jaunesniuoju šeimos nariu", - linksmai pasakojo J. Brūzga.

Jurgis Brūzga / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Žmonės.lt vyras atskleidė, kad šie metai jo gyvenime ypač svarbūs. Su draugais ir šeima jie juokauja, kad bus dvi didžiulės progos švęsti. Jurgis ir Akmėja laukia antro vaikelio, o beveik tuo pat metu Jurgis išleidžia ir savo naujausią muzikinį albumą. „Šiais metais laukia du ypatingi gimtadieniai", - neslepia Jurgis.

Akmėja ir Jurgis susituokė 2010 metais. Po trijų metų porai gimė dukra Junė.