Antrojo „Eurovizijos“ pusfinalio repeticijoje – nesklandumai: trukdė dainuoti ir Švedijos atlikėjai

Cornelia Jakobs generalinėje „Eurovizijos“ repeticijoje / Luko Balandžio nuotr.
Cornelia Jakobs generalinėje „Eurovizijos“ repeticijoje / Luko Balandžio nuotr.
U.Martusevičiūtė ir L.Balandis iš Turino
Šaltinis: Žmonės
2022-05-11 18:30
AA

Trečiadienį Turine vyko generalinė „Euroizijos“ repeticija, kurioje pasirodė antrajam pusfinaliui besiruošiantys šalių atstovai. Savo dainą „Hold me closer“ scenoje atliko ir švedė Cornelia Jakobs, tačiau vienas iš bandymų buvo nevykęs – atlikėja nusidainavo.

Trečiadienį vykstant pirmajai antro pusfinalio „Eurovizijos“ generalinei repeticijai, Švedijos atstovei teko sustabdyti savo pasirodymą. Pradėjusi antrą kartą, ji sudainavo nepriekaištingai.

Gegužės 12-ąją planuojamas antrasis „Eurovizijos“ pusfinalis. Jame pasirodys likusieji dalyviai. Tarp jų – ir Švedija. Šiemet šaliai atstovauja Cornelia Jakobs.

Cornelia Jakobs generalinėje „Eurovizijos“ repeticijoje (12 nuotr.)
+6

Nors iki tol visi pasirodymai praėjo sklandžiai, Corneliai teko garsiai sušukti į mikrofoną „yeah“ vos po kelių sekundžių nuo dainos pradžios. Taip nutiko todėl, nes ji pradėjo dainuoti ne toje tonacijoje. Spėjama, kad dainininkė savęs negirdėjo ausinėse.

Sustojus generalinei repeticijai, vedėjai turėjo suktis iš padėties ir užpildyti eterio laiką. Tuo metu prie atlikėjos priėjo scenos darbuotojai pasikalbėti. Po kelių minučių scena vėl buvo užleista švedei.

Antrą kartą Cornelia sudainavo puikiai. Daugiau nesklandumų jos pasirodymo metu nebeiškilo.

Vėliau, prieš Rumunijos pasirodymą, vienas iš „Eurovizijos“ vedėjų pranešė, jog personalas susiduria su techniniais nesklandumais. Monitoriuose ir ausinėse atlikėjai turi problemų girdint save.

Cornelia Jakobs – „Hold me closer“: