Antrojo vaikelio besilaukianti Anne Hathaway: „Nė vienas mano nėštumas nebuvo paprastas“

Anne Hathaway / „Scanpix“ ir Vida Press nuotr.
Anne Hathaway / „Scanpix“ ir Vida Press nuotr.
Šaltinis: „Žmonės“
2019-08-18 15:09
AA

Gegužę aktorė Anne Hathaway (36) gavo žvaigždę Holivudo šlovės alėjoje. O po poros mėnesių pranešė publikai dar vieną gerą žinią – vėl rengiasi tapti mama.

Pranešimas išėjo labai gražus: instagramo paskyroje aktorė pasidalijo nespalvota apvalėjančio pilvo nuotrauka ir patikino, kad tai – ne kadras iš naujojo filmo. (Anne ką tik nusifilmavo 1990-ųjų fantastinės komedijos „Raganos“ perdirbinyje, dabar montuojama juosta pasirodys kitais metais).

Minimi dar keli būsimi projektai – naujos serialo „Šiuolaikinė meilė“ serijos, komedija visai šeimai, trileris. Visa tai suplanuota 2021 metais ir vėliau. Tačiau darbus teks pavėlinti – dabar svarbiausia nauja ypatinga jos būsena. Žinoma, nėštumas – ne liga, bet toje pačioje instagramo žinutėje Hathaway rašė apie sunkų kelią į antrąjį nėštumą.

„Jei rimtai, visoms poroms, susiduriančioms su nevaisingumu ir išgyvenančioms pragarą mėginant pastoti, noriu pasakyti: nė vienas mano nėštumas nebuvo paprastas. Linkiu jums daug meilės“, – rašė ji.  

Prieš septynerius metus už kolegos Adamo Shulmano (38) ištekėjusi aktorė turi vieną sūnų. Jonathanui Rosebanksui Shulmanui – treji, ir iki šiol niekas neįtarė, kad viena moteriškiausių Holivudo žvaigždžių, tiesiog sukurta šeimai ir vaikams, irgi patyrė vaisingumo bėdų. Pasak JAV moterų sveikatos departamento, dėl tokių sutrikimų kenčia apie 10 procentų amerikiečių. Garsenybės, pavyzdžiui, Chrissy Teigen, Tyra Banks, Kim Kardashian, pastaraisiais metais vis dažniau prabyla, kaip sunkiai didėjo jų šeimos. Nenuostabu, kad apie savo kelią nuoširdžiai papasakojusi Hathaway sulaukė didžiulio palaikymo.

Juolab ji ne kartą interviu minėjo norinti tapti mama ir pagimdyti kiek ūgtelėjusiam Jonathanui broliukų ar sesučių. Motinystė apskritai pakeitė jos požiūrį į daugelį dalykų. Anne net pradėjo labiau pasitikėti savimi (ir nebesigėdija, kad sporto salėje kilnoja per mažus svorius, – jai pakako jėgų išstumti kūdikį, taigi, koks skirtumas, kaip atrodo, juk jaučiasi puikiai). Dar vienas pokytis – praėjusį pavasarį ji visiškai atsisakė alkoholio. Stiprieji gėrimai jai sukeldavo pagirias – pastarąjį kartą jos truko penkias dienas, o tai visiškai nedera auginant vaiką. Taigi jokio alkoholio, kol vaikai užaugs (tada dar buvo vienas Jonathanas) ir jiems kas rytą nebereikės mamos.