Anykščiuose – spindinčios Kalėdos: sužibo aukso spalvos eglė

Anykščių Kalėdų eglė / Jovitos Uzdraitės ir Anykščių rajono savivaldybės nuotr.
Šaltinis: Anykščių rajono savivaldybė
AA

Švenčių dvasia užliejo Anykščius – A.Baranausko aikštėje įžiebta Anykščių kalėdinė eglė, pagrindinė rajono žaliaskarė. Tiesa, šiemet ji neįprasta ir stebinanti, aukso spalva tviskanti, apgobta 12 metrų lempučių skraiste, puošta daugiau kaip 200 žaisliukų.

Ypatingą vakarą anykštėnai ir miesto svečiai pakviesti stebėti Stalo teatro spektaklį „Deivių archeologija“, grupės „Michael Frishman Show“ koncertą ir išgirsti Kalėdų senelio sveikinimą. Primindamas, kokią žinutę šiais metais transliuoja pagrindinė Anykščių eglė ir kokios vertybės prisimenamos, gražaus švenčių laukimo bei vidinės ramybės, tikėjimo, vilties, šilumos ir šviesos linkėjo Anykščių rajono savivaldybės meras Sigutis Obelevičius.

Anykščių Kalėdų eglė / Jovitos Uzdraitės nuotr.

Gražiausia kalėdinė muzika ir šilta auksinės eglės istorija susirinkusius anykštėnus ir miesto svečius palydėjo į baltą žiemos švenčių laukimą.

Pakili nuotaika viso šventinio laikotarpio metu

Kartu su šventiniu kurortinių Anykščių šviesų įžiebimu prasidėjo ir visą mėnesį truksiantis renginių ciklas, kviesiantis į kūrybines dirbtuves, parodas, muzikinius vakarus. Gyventojų ir miesto svečių patogumui Anykščių kultūros centras, Anykščių turizmo ir verslo informacijos centras bei Anykščių rajono savivaldybė pristatė renginių platformą „Šventės Anykščiuose“ (http://sventes.infoanyksciai.lt/), kurioje „Baltųjų švenčių“ renginius atras kiekvienas.

Anykščių Kalėdų eglė / Anykščių rajono savivaldybės nuotr.

Anykščiai kviečia patirti „Baltąsias šventes“ visus, pasiilgusius Kalėdinės dvasios. Platformoje telieka pasirinkti dieną virtualiame kalendoriuje ir atrasti, ką galima aplankyti, išbandyti ar patirti!

Konkursas „Švenčiantys Anykščiai“ kviečia puoštis

Anykščių rajono savivaldybė kviečia visus rajono gyventojus, įstaigų, organizacijų ir kitus kolektyvus pasitikti didžiąsias metų šventes pakiliai, šventiškai, su gera nuotaika ir skelbia konkursą „Švenčiantys Anykščiai“.

Anykščių Kalėdų eglė / Jovitos Uzdraitės nuotr.

Šio konkurso tikslas – įvertinti ir išrinkti šventiškiausiai ir estetiškiausiai apipavidalintus Anykščių rajono objektus, skatinti bendruomenes, įstaigas, įmones, organizacijas, verslininkus ir visus rajono gyventojus artėjančių Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų švenčių proga estetiškai papuošti pastatus, namus, gyvenamąją, darbo aplinką, ugdyti žmonių kūrybiškumą, kurti aplinkos šventinių instaliacijų tradicijas, puošybos originalumą ir stiliaus vientisumą.

Skaitykite daugiau