Anžela Adamovič-Gečienė geriausiai jaučiasi, kai ją fotografuoja vyras

Anžela ir Žygimantas Gečai / Robertino Valiulio nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Naujos fotostudijos atidarymo vakaras dvelkė prancūzišku žavesiu ir pritraukė nemažą būrį stilingų vilniečių. Įsiamžinti Provanso stiliumi įrengtoje „Charme“ fotostudijoje susigundė ką tik susituokusių atlikėjų pora Anžela Adamovič-Gečienė ir Žygimantas Gečas, balerina Kristina Tarasevičiūtė su mylimuoju aktoriumi Martynu Vaidotu, verslininkė Ilona Klimaitienė, bankininkė Laura Prušinskaitė ir kt.

Nuotaiką kūrė floristės Inesos Borkovskos specialiai šiam renginiui sukurtos įspūdingos gėlių kompozicijos ir akordeonistės Gintarės Kaminskės atliekama muzika. Žiūrovus į interaktyvią magiją įtraukė žinomas iliuzionistas ir renginių vedėjas Mantas Wizard.

„Manau, gera nuotrauka – tai jau beveik magija, – šypsodamasis sakė Mantas Wizard. ­– Fotografija gali perteikti emociją, nuotaiką, netgi artisto stilių bei charakterį. Tad kartas nuo karto sudalyvauju profesionaliose fotosesijose, nes juk artistas auga, tobulėja, kaip ir jo programa. Tad norisi atskleisti vis kitokį savo veidą. Artistui profesionalios nuotraukos būtinos kaip darbo dalis, nešanti žinią žiūrovui ar klausytojui“.

Vakaro svečiai turėjo galimybę ne tik sudalyvauti interaktyviuose magijos žaidimuose, drauge piešti levandų lauką su „Provanso studijos“ įkūrėja, dailininke Indre Šepeleva, bet ir susipažinti su „L‘Occitane“ šių metų „žvaigžde“ – levandomis, Provanso medumi ir karčiaisiais migdolais dvelkiančiu aromatu.

Renginio akimirka / Robertino Valiulio nuotr.

Naujosios fotostudijos įkūrėjos dvi seserys Jelena Jančenkova ir Olga Verbickienė, tęsiančios savo šeimos tradiciją, mat jų tėvas – taip pat fotografas. „Nuo pat vaikystės prasidėjo mūsų draugystė su fotografija. Su sese dažnai lankėmės tėčio fotostudijoje ir turėjome galimybę susipažinti su visais šio darbo etapais. Man dar visai mažai patikdavo bandyti pačiai fotografuoti, nors, aišku, dažniau buvau modeliu. Tik dabar vartydama senus mūsų šeimos foto albumus suprantu, koks tai yra menas“, – sakė J. Jančenkova, dirbanti fotografe studijoje „Charme“. Kita fotostudijos įkūrėja, Jelenos sesuo Olga jau kuris laikas gyvena Prancūzijoje. Jai ir kilo sumanymas įkurti studiją Provanso stiliumi. „Šis regionas tiesiog spinduliuoja Viduržemio jūros žavesį, šviesos gausą, jaukumą, harmoniją ir romantišką žavesį. Visa tai ir norėjome perteikti naujai įkurtoje erdvėje“, – sakė O. Verbickienė. Dviejų seserų įkurtoje fotostudijoje svečiai vaišinosi prancūziškais „La Marquise“ saldėsiais.

Atlikėja A. Adamovič prisipažino labai mėgstanti fotografuotis. „Kad ir šįryt mane fotografavo vyras mobiliuoju telefonu. Visai geros gavosi nuotraukos“, – linksmai sakė atlikėja, prisipažinusi dėl gero kadro pastaruoju metu prieš objektyvą besistengianti mažiau šypsotis, tik ne visada jai tai išeina. Tuo tarpu balerinai K. Tarasevičiūtei įsimintiniausios scenoje darytos jos nuotraukos.

M. Wizard prisipažino ne itin mėgstantis pozuoti nuotraukoms. „Kai kurie žmonės turi Dievo dovaną visada nuotraukose puikiai atrodyti, kai kurie, beje, net geriau nei realybėje. Pats nuotraukose sau retai patinku. Prisipažinsiu, tik visai neseniai apsipratau būti fotografuojamas“, – pastebėjo žinomas artistas, visgi po daugelio fotosesijų, jau įminęs objektyvo paslaptis, tarkim, kokios drabužių spalvos puikiai tinka, o kokių vengti fotografuojantis. Pasak M. Wizard, nors dabar šypsotis nuotraukose nėra itin madinga, būdamas nepataisomas optimistas vyras visada mieliau šypsosi fotografuojamas, turi gal vos kelias nuotraukas, kuriose išėjęs visiškai rimtu veidu.

Fotostudijos „Charme“ atidarymo šventė (31 nuotr.)
+25
Skaitykite daugiau