Anžela Adamovič-Gečienė pasidalijo savo grožio ritualais: „Vasarą jų padaugėja“

Paul Mitchell tobulų plaukų vakarėlis
Paul Mitchell tobulų plaukų vakarėlis
Šaltinis: Žmonės
2019-06-19 08:00
AA

„Jeigu galime saulės vonias skaičiuoti kaip grožio procedūras, tuomet vasarą jų padaugėja“, – juokiasi Anžela, pirmadienio vakarą radusi laiko apsilankyti „Paul Mitchell“ plaukų priemonių pristatymo renginyje. Sūnų auginanti atlikėja tokiomis progomis šiuo metu gali pasilepinti rečiau.

„Nors žiemą šaltis paveikia ir odą, ir plaukus, vasarą grožio ritualams skiriu daugiau laiko, kuomet juos tenka saugoti nuo karščio. Geriausias mano pagalbininkas čia – argano aliejus. Jeigu žinau, kad kelias dienas nereikės niekur eiti, tai tepuosi aliejų per visą plaukų ilgį, kūno odą. Plaukams taip pat naudoju nuplaunamas ir nenuplaunamas kaukes, kurias žiemą pakeičiu į maitinančio pobūdžio. Pora kartų per mėnesį net miegu su plaukų kauke ir dušo kepuraite“, – juokiasi atlikėja, pripažindama, kad santuoka tokia laiminga nebūtų, jeigu naktines kaukes dėtųsi dažniau.

„Vasarą naudoju priemones su UV apsauga. Esu už natūralias priemones, tačiau taip pat neatsisakau kremo nuo raukšlių, dažau plaukus, tad natūraliste savęs nelaikau“, – prisipažįsta Anžela.

Ažela prisiminė anksčiau ir pati gamindavusi plaukų bei kūno kaukes iš maisto produktų, tačiau galiausiai pasidavė ir nusprendė, kad kosmetikos gamyboje nėra labai gabi: „Gamindavau kaukes su medumi, iš alyvuogių aliejaus ir kavos tirščių darydavau kūno šveitiklius. Dabar, atsiradus sūnui, tokiems dalykams laiko nebeliko.“

Kūno odą Anžela kiekvieną savaitę šveičia kuo natūralesniais šveitikliais ir lepina sviestu bei losjonais. Ši praktika jai ypač padėjo nėštumo metu apsisaugoti nuo strijų. „Kiekvieną vakarą vyras padėdavo kūno odą išsitepti, šis ritualas mus net dar labiau suartino“, – šypsosi atlikėja. Nors jos kūnas linkęs į strijas, būtent odos drėkinimas nėštumo metu padėjo padėjo išvengti odos trūkinėjimo.

Tuo tarpu „Paul Mitchell Systems“ žymiausia prekės ženklo plaukų stilistė bei edukatorė Harriet Barber renginio metu išreiškė savo nuomonė apie namuose gaminamas plaukų priežiūros produktus: „Profesionalios priemonės gaminamos tam tikram plaukų tipui ir esamai būklei gerinti. Tuo tarpu namų sąlygomis visos moterys ir merginos gaminasi plaukų priežiūros produktus pagal vieną receptą, nors jų plaukų tipai ir būklė gali būti visiškai skirtinga. Nerekomenduočiau to daryti, visada saugesnis variantas bus patikėti savo plaukus juos išmanančiam profesionalui.“

„Paul Mitchell“ tobulų plaukų vakarėlis (32 nuotr.)
+26