Anžela Adamovič su Žygimantu Geču tapo vasaros šukuosenų šou modeliais: „Jis visada klausia patarimo“

Anžela Adamovič ir Žygimantas Gečas / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Artėjant vasarai, keičiasi ne tik drabužių mados, bet ir šukuosenų. Įvairiausias vasariškas šukuosenas ketvirtadienio vakarą Vilniuje stilistas Robertas Danilevičius kūrė ir žinomoms poroms.

Plaukų stilistas Robertas Danilevičius pakvietė į parduotuvę „Cascada“, kurioje surengė vasariškų šukuosenų šou, skirtą jam ir jai.

Įvairiausios šukuosenos buvo kuriamos atlikėjų porai Anželai Adamovič ir Žygimantui Gečui, papuošalų kūrėjams Agnei Byčiūtei-Jankauskienei ir Sigitui Praspaliauskui, grupės „El Fuego“ nariui Tomui Pavilioniui su sužadėtine. Taip pat atlikėjai Gabriele Lileikaite, Rūta Lukoševičiūtei bei Nijolei Statkutei.

Vasariškų šukuosenų šou akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Žmonės.lt Anžela Adamovič pasakojo, kad nors prie veidrodžio daug laiko dėl šukuosenos nepraleidžia, tačiau mano, jog šukuosena yra labai svarbi įvaizdžio dalis.

Pati dainininkė ne kartą yra eksperimentavusi su savo plaukais: „Plaukus dažyti pradėjau labai anksti. Kažkur nuo 6 klasės. Kažkada mokykloje buvau ir šviesi, ir tamsi, ir raudonplaukė, turėjau ilgus plaukus, turėjau ir berniuko ilgio plaukus. Dažydavau tada, kai nusibosdavo. Pavyzdžiui, praėjusiais metais man taip nusibodo būti šviesiai, tai visą vasarą pravaikščiojau su violetiniais plaukais. Žinojau, kad man tiks ši spalva. Vėliau ir šuniuką padažiau. Jam irgi labai tiko“, – juokavo Anžela.

Vasariškų šukuosenų šou akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Paauglystėje paprastai būna metas, kai dauguma ima ir kardinaliai pakeičia savo stilių. Anžela pasakojo, kad jai taip pat teko pabūti ir reperei, ir fyfai: „Paauglystėje buvau ir banglė, kai dėvėjau plačias kelnes, plaukai visada buvo suvelti. Buvau ir fyfa – su aukštakulniais ir sulyzintais plaukais. Visko buvo.“

Kartą buvo ir nusiskutusi: „Buvau nusiskutus trečdalį plaukų – nuliniu numeriu, ką čia jau smulkinsiesi, – juokėsi Anžela. – Kartą sesė važiavo į kirpyklą, aš važiavau kartu, ir kadangi buvo viena laisva kirpėja, man spontaniškai kilo idėja – atsisėdau į kirpėjos kėdę ir paprašiau nuskusti. Kirpėja akis išpūtė ir sako: aš taip nedarysiu! Kas čia per nesąmonė, kas taip daro!

Tai pasakiau, kad skustų, patikinau, kad nesu apsvaigus, tiesiog taip noriu. Kai nuskuto, dar paprašiau, kad nudažytų tamsiai. Atrodžiau labai keistai. Mano tėvai pripratę prie tokių nesąmonių, tai pasijuokė eilinį kartą iš manęs, bet tuometinis draugas buvo šokiruotas, atrodė, kad per kelis metrus nuo manęs vaikščiojo. Tačiau aš vis tiek visus metus turėjau tokią šukuoseną, ir jam galiausiai pradėjo patikti.“

Vasariškų šukuosenų šou akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Tiek kartų dažius plaukus, tai kokia yra tikroji jų spalva? „Lietuviško šieno arba pastovėjusio cepelino spalva – kaip kas pavadins, taip nepagadins“, – juokėsi Anžela.

A.Adamovič pripažįsta, kad jai vis dar kartais kyla noras pakeisti spalvą, tačiau plaukų stilistas nebeleidžia maištauti: „Mano stilistas yra už natūralų, nedirbtinį, neperoksidinį grožį. Mano plaukams sunku išgauti šviesią spalvą, jis stengiasi kuo mažiau paveikti ir labai saugo, nes anksčiau su savo plaukais dariau ką norėjau, plaukai buvo nesveiki. Kartais būna, kad prašau pakeisti šukuoseną, bet jis nesutinka, žinodamas, kad po mėnesio atėjusi prašysiu vėl šviesių plaukų.“

Paklausta, ar Žygimantui duoda patarimų dėl jo šukuosenos, dainininkė pasakoja, kad kartais dėl to tenka net susipykti.

„Jis visada teiraujasi, ypač prieš einant į renginius ar koncertus. Anksčiau darydavau jam šukuosenas, tačiau paskutiniu metu neištveriu ir leidžiu jam pačiam susitvarkyti su savo plaukais. Ne kartą buvom susipykę dėl jo plaukų, jam dažnai atrodo, kad jis nesugeba susitvarkyti su šukuosena, nors yra atvirkščiai, Žygis tiesiog nori tobulumo“, – Žmonės.lt kalbėjo A.Adamovič.

Vasariškų šukuosenų šou jam ir jai (52 nuotr.)
+46
Skaitykite daugiau