Apgalvotas atstumas išgelbėjo hercogienių Catherine Middleton ir Meghan Markle draugystę

Kate Middleton ir Meghan Markle kartu stebėjo teniso turnyrą / „Scanpix“ nuotr.
Kate Middleton ir Meghan Markle kartu stebėjo teniso turnyrą / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2019-07-20 16:49
AA

Šios savaitės „People“ leidinyje aptariama Kembridžo ir Sasekso hercogienių Catherine bei Meghan draugystė. Santykiai, kurie iš pirmo žvilgsnio užsimezgė draugiškai, o vėliau tapo šaltesni viešojoje erdvėje, iš tiesų padėjo joms išsaugoti tvirtą tarpusavio ryšį.

Kai tik Meghan Markle įsiliejo į karališkąją šeimą, iš jos buvo be galo daug tikimąsi. Pasaulis norėjo, kad broliai Williamas ir Harry su žmonomis taptų neišskiriamais partneriais. Hercogienės nuo pat pirmųjų savo susitikimų patyrė visuomenės spaudimą ir į jas įsmeigtus tiriančius žvilgsnius.

Catherine ir Meghan santykių atšalimas iškart po žinios apie Sasekso hercogienės nėštumą, buvo gerai apgalvotas profesionalus žingsnis. Abi nusprendė neiti koja kojon viena šalia kitos viešų vizitų ar renginių metu, priešingai – Meghan, netrukus po vedybų, paliko Kensingtono rūmus ir su vyru persikėlė į Frogmoro kotedžą. Catherine ir Meghan atskyrė savo darbotvarkes, taip leisdamos augti tikrai draugystei. Jų gerai apgalvoti žingsniai pakeitė tarpusavio santykius visiems laikams.

Kate Middleton ir Meghan Markle kartu stebėjo teniso turnyrą / „Scanpix“ nuotr.

„Toks sprendimas Meghan ir Catherine suteikė galimybę tapti tikra šeima. Jos primena visam pasauliui, jog nereikia tikėti kiekvienu sakiniu, kurį rašo tabloidai. Juolab, kad Meghan tapus mama, jų santykiai su Catherine ypač sužydėjo“, – dabar sako artimi karališkajai šeimai šaltiniai.

Liepos pradžioje abi moterys lankėsi labdaringose polo varžybose, kuriose žaidė judviejų vyrai, o vėliau kartu leido laiką, stebėdamos Vimbldono turnyre vykstančias moterų vienetų finalines kovas.

Kartu su jomis ložėje žaidimą stebėjo ir Kate sesuo Pippa Middleton. Tai buvo pirmasis kartas, kai visos trys moterys viešumoje pasirodė vienos, be savo antrųjų pusių ir vaikų. Jos karštai palaikė Meghan Markle bičiulę, vieną geriausių pasaulių rakečių Sereną Williams, kovojančią su rumune Simona Halep.

Kate Middleton ir Meghan Markle kartu stebėjo teniso turnyrą (31 nuotr.)
+25