Apie jūras ir smėlį iš mikrobangų krosnelės: reperis Lucid Kidd pristato naują kūrinį

Lucid Kidd / Asmeninio albumo nuotr.
Lucid Kidd / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-09-21 15:11
AA

Septyniolikmetis reperis Lucid Kidd dalinasi nauju kūriniu „Smooth Sailing“ ir jo vaizdo klipu. Šis vasara ir ramybe dvelkiantis singlas – finišo tiesioji iki spalį pasirodysiančio naujausio albumo.

Paskutiniai trys Lucid Kidd išleisti singlai – „G n T“, „Today n Tomorrow“, „Nothing Back“ – buvo tarsi pasakojimas apie asmeninį augimą, praradimą, vienatvės jausmą, išdavystę. Tačiau ketvirtasis kūrinys atneša daug pozityvesnę ir ramesnę žinutę.

„Smooth Sailing“ – tai susitaikymas su savimi ir su faktu, kad gyvenimas ne visada yra teisingas, ne viskas vyksta pagal mūsų susikurtą planą ar taip, kaip mums norisi. Kai tai priimi, banguotos, audringos jūros staiga nurimsta ir atsiveria plačiausios galimybės“, – įsitikinęs atlikėjas.

Majamyje filmuotas kūrinį lydintis vaizdo klipas reperiui paliko ryškius atsiminimus, tačiau jį filmuojant Lucid Kidd susidūrė ir su iššūkiais.

Lucid Kidd / Asmeninio albumo nuotr.

„Vaizdo klipo filmavimas buvo labai smagi dalis – jame stengėmės maišyti sapną ir realybę, tai kas tikra ir ne, tad ties keliomis klipo vietomis teko gerokai padirbėti - pasakoja atlikėjas. – Įsimintiniausia, ko gero, buvo stengtis išdainuoti žodžius po vandeniu. Taip pat įstrigo scena su iš mikrobangų krosnelės byrančiu smėliu – labai tikėjomės šį kadrą nufilmuoti iš vieno karto, mat viską sušluoti ir filmuoti iš naujo būtų sudėtinga. Manot, kad pavyko? Deja. Šlaviau.“

Lucid Kidd, skirdamas didelį dėmesį JAV muzikos rinkai, šiandien gali džiaugtis sunkaus darbo vaisiais. Visai neseniai atlikėjas buvo pristatytas oficialioje „Grammy Awards“ interneto svetainėje. Kūrinys „Today and Tomorrow“ atsidūrė trečioje „Spotify“ grojaraščio „Tear Drop Playlist“ vietoje, o singlas „Nothing Back“ užkopė į pirmąją muzikos platformos „Billboard“ grojaraščio „Top Thriller Global“ vietą.

Šį rudenį pasirodysiančiame albume bus galima išgirsti kūrinių, kuriuos prodiusavo Niujorke įsikūrusi kompanija „Fast Life Beats“ (LouGotCash, Coi Leray, Perri Jones, Young Paris) bei „iKennaFunken“ (Kevin Gates). Kurdamas albumą Lucid Kid.

Klausykite: