Apie laimės nebuvimą uždainavusi R. Ščiogolevaitė sulaukė pašaipių komentarų: daina kaip tik jai

Rūta Ščiogolevaitė
Rūta Ščiogolevaitė
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-02-22 15:08
AA

Legendinės grupės „Sekmadienis“ dainininkei, dabar vaikų popgrupių vadovei Jūratei Miliauskaitei artėjančio šeštadienio vakaras – ypatingas. Gyvos muzikos BTV šou „Dainuok mano dainą“ skambės žinomiausios atlikėjos dainos, kurias perdainuos jos scenos kolegos. „Labai džiaugiuosi, kad esu šito projekto dalimi, nes jūs visi be išimties esate įvairiais niuansais mano mokytojai“, – laidą komplimentais kitiems dalyviams pradės J. Miliauskaitė.

Atlikėjapapasakos istorijų, kurių negirdėjo net didžiausi jos gerbėjai. „Aš, atsimenu, akordeoną turėjau, „Du gaideliai“ išmokau pagroti ir aš matau, kaip suaugę juokiasi žiūrėdami į mane. Ir man taip pikta, nes aš taip stengiausi, aš darau numerį, turi man ploti“, – šypsodamasi vaikystę prisimins Jūratė Miliauskaitė. Dabar dainininkės su akordeonu rankose nematome, tačiau gitara tapo neatskiriama Jūratės gyvenimo dalimi.

Jūratė išgyvena savo aukso amžių. Dainuoja ir kuria tai, kas ją labiausiai džiugina. Muzikuodama pabėga nuo vienatvės, užmiršta asmenines gyvenimo dramas. Muzikantė sako, kad geriausiai jaučiasi tada, kai gatvėje jos niekas neatpažįsta, o pailsi – dirbdama su mažaisiais savo auklėtiniais. „

Rūta Ščiogolevaitė šį šeštadienio vakarą atliks J. Miliauskaitės kūrinį „Nėr niekur laimės“. Visgi ją nustebino muzikos grupės narių, grojančių kiekvienos „Dainuok mano dainą“ laidos metu, akibrokštas. „Jie sugebėjo už akių leptelti: „Daina kaip tik Rūtai, nes nėra laimės“. Aš nesupratau, ką jie norėjo tuo pasakyti. Aš čia stovėsiu, dainuosiu, o jie galvos, kad aš vargšė, nelaiminga. Aš buvau visiškai nesusipratusi“, – pasakos ketvirto vaiko besilaukianti atlikėja.

Pasirodo, kad šioje situacijose įsimaišė ir trečia šalis – prodiuseris ir dainininkas Stanislavas Stavickis-Stano pripažins paatviravęs Rūtai, ką kalbėjo muzikantai. „Rūta yra išdavikė. Aš dabar esu muzikantų akyse išdavikas, o ji – mano akyse išdavikė. Buvo tokia situacija, kad pamatė pavadinimą muzikantai ir sako, kad čia Rūtai tikrai tiks. Bet čia buvo juokas“, – tikins jis. Laidoje netrūks ir daugiau negirdėtų istorijų bei gyvos muzikos garsų.

Donata Gutauskienė-Laisva atliks kūrinį „Nesugrįš balta žuvėdra“, Rokas Laureckis – „Gandrai“, S. Stavickis-Stano – „Kaip viskas paprasta“, R. Ščiogolevaitė – „Nėr niekur laimės“, Marius Jampolskis – „Tu – mano pavasaris“, Edgaras Lubys – „Stiklo siena“, Liveta Kazlauskienė – „Savo keliu“, Rolandas Janušas – „Viskas ratu“, Neringa Nekrašiūtė – „Aguonos“.