Apie neįtikėtinus išvaizdos pokyčius prakalbo Adele treneris: „Tai niekada nebuvo tik dėl sulieknėjimo"

Adele/ Vida press ir socialinių tinklų nuotr.
Adele/ Vida press ir socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-05-08 11:00
AA

Pasaulinio garso dainininkės Adele asmeninis treneris Pete Geracimo prakalbo apie pakitusias jos kūno formas.

Naujausia savo nuotrauka socialiniuose tinkluose Adele pasidalijo 32-ojo gimtadienio proga. Praėjus kiek daugiau nei parai ir nuotraukai it virusui paplitus internete, prakalbo Londone gyvenantis fitneso guru P. Geracimo.

„Kai mes su Adele pradėjome savo kelionę, niekada negalvojome vien apie sulieknėjimą“, – sakė P. Geracimo. – „Siekėme pasirūpinti jos sveikata. Ypatingai po nėštumo ir po operacijos. Kai Adele išleido albumą „25“ ir pradėjo ruoštis turui, jam pasirengti  turėjome 13 mėnesių. Tuo metu ji ėmė sportuoti ir sveikiau maitintis. Adele numetė šiek tiek svorio ir žmonės pradėjo tai pastebėti“, – socialiniuose tinkluose pasakojo treneris. 

 

 

Adele/ Vida press nuotr.

„Remdamasi tik nuotraukomis, sakyčiau, kad nuo 2008-ųjų iki dabar Adele numetė apie 70 kilogramų“, – ketvirtadienį  su US kalbėjo dietologė Heather Struhl. Nors ji su Adele tiesiogiai dirbusi nėra, specialistė pabrėžė, kad svorio atsikratymas galėjo pagerinti ne tik pasitikėjimą savimi, bet ir nuotaiką. 

 

 

Adele reperio Drake’o gimtadienio vakarėlyje

Tiesa, Adele treneris patikslino – pokyčiai įvyko ne tik dėl gražesnės figūros.

„Ši metamorfozė niekaip nesusijusi su reklama. Adele tai darė dėl savęs ir sūnaus Angelo. Aš tikiuosi, kad žmonės įvertins didelį darbą, kurį ji įdėjo siekdama geriausių rezultatų. Svarbiausia – Adele ir jos noras gyventi kitokį gyvenimą. Iš mano patirties galiu pasakyti, kad mums teko įveikti ir pakilimų ir nuopolių. Ji niekada nebandė apsimetinėti kažkuo kitu. Dėl to mes ją visi ir mylime“, – kalbėjo P. Geracimo.