Apie sveikatos problemas prabilęs atlikėjas Norbertas: „Naktį rašiau savo gydytojai – gelbėkit!“

Norbertas / Svetlanos Bolnienės nuotr.
Norbertas / Svetlanos Bolnienės nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-02-02 11:09
AA

„Į filmavimą atvykau tiesiai iš Santarų klinikų. Persistengiau su savo balsu. Naktį rašiau savo gydytojai: Padėkit! Gelbėkit! Tiesiog supratau, kad šiandien dainuoti negalėsiu. Ačiū Dievui, kad turiu tokią nuostabią daktarę, ji skubiai mane priėmė ir prikėlė mano balso stygas. Balsas mano svarbiausias įrankis ir be jo aš jaučiuosi kaip be rankų ir be kojų“, – apie iškilusias sveikatos problemas pasakoja dainininkas Norbertas.

Neseniai pradedantis atlikėjas sulaukė bene didžiausio įvertinimo – pasirašė sutartį su didžiausia muzikos leidybos kompanija pasaulyje „Universal Music Group“.

„Tuo metu kaip tik buvau labai pasimetęs gyvenime ir nebežinojau, ką iš tiesų noriu veikti. Todėl gavęs laišką į viską rimtai neragavau ir buvau pasiruošęs numoti ranka – juk tai negali būti tiesa ir greičiausiai bus tik paprastas pokalbis apie nieką. Tačiau kai suplanavau susitikimą ir išgirdau pasiūlymą, gavau lengvą šoką. Tai buvo ženklas tvirtai priimti sprendimą kuo aš noriu būti ir ką daryti“, – sako jis. Ilgai netrukus po sutarties pasirašymo klausytojus pasiekė ir nauja Norberto daina bei muzikinis klipas „Kur tu“.

Norbertas Liatkovskis / Svetlanos Bolnienės nuotr.

Tiesa, kaip pats atlikėjas sako – tai dar tik pradžia. Todėl šiais metais sulaukęs pasiūlymo dalyvauti įsikūnijimų šou „Muzikinė kaukė“ ilgai nedvejojo:

„Seniai stebėdamas laidą vis paburbėdavau draugams – o kodėl manęs nekviečia? Juk aš puikiai tikčiau? Taigi kai projekto režisierė uždavė klausimą – ar dalyvaučiau? Net nesvarsčiau, iš karto pasakiau, kad žinoma! Aš puikiai žinau, kad čia reikės labai daug dirbti ir skirti visą savo laiką ir jėgas. Vien gero vokalo šiame šou nepakanka. Be to, čia yra labai plona linija tarp parodijos ir įkūnijimo, ir šios linijos jokiu būdu negalima peržengti. Tai labai daug iššūkių keliantis projektas ir aš jaučiu visa širdimi, kad čia galėsiu save pilnai realizuoti. Taigi, man lemta čia būti!“ – neabejoja Norbertas.

Tiesa, stebint jį viešoje erdvėje susidaro įspūdis apie savo kailyje nerimstantį jaunuolį. Vis dėlto tai tik apgaulingas fasadas, nes į dalyvavimą „Muzikinėje kaukėje“ Norbertas žiūri labai rimtai:

„Ankstesniuose projektuose užkulisiuose aš labai išdalindavau save. Dabar metas susiimti ir nebeblevyzgoti. Todėl šiuose filmavimuose aš labai susikoncentravęs į save, savo įkūnijamą personažą ir man skirtą vaidmenį. Noriu visas savo jėgas ir energiją atiduoti scenoje, o ne už jos ribų.“

Vienuoliktasis „Muzikinės kaukės“ sezonas žada dar daugiau staigmenų ir netikėtų įkūnijimų, kuriuos dovanos Norbertas, atlikėja Aistė Pilvelytė, savo prekinio ženklo įkūrėja, buvusi atlikėja Simona Nainė, „ZIP FM“ radijo laidų vedėjas, dainininkas Žygimantas Gečas, Milda Andrijauskaitė – Bakanauskienė, dabar jau žinoma ir sceniniu slapyvardžiu MAIMO, aktorius Josifas Baliukevič, Gabrielė Vasha, kylanti žvaigždė Donatas Blanka, Marija Grabštaitė ir grupės „Patruliai“ narys Algirdas Radzevičius.

„Muzikinės kaukės“ premjera – jau šeštadienį, 19.30 val., tik per BTV.

„Muzikinėje kaukėje“ – atlikėjas Norbertas Liatkovskis (9 nuotr.)
+3