Apie skyrybas pranešę Benas Affleckas ir Jennifer Garner dėl vaikų ir toliau gyvens po vienu stogu

Benas Affleckas ir Jennifer Garner  / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Benas Affleckas ir Jennifer Garner / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-07-04 09:39
AA

Šią savaitę aktoriai Benas Affleckas (42 m.) ir Jennifer Garner (43 m.) patvirtino jau kurį laiką sklandžiusias kalbas apie jų santuokos griūtį. Kaip mat pasipylė gausybė svarstymų, dėl ko iširo tobula laikyta sąjunga.

Apie poros skyrybas Žmonės.lt rašė liepos 1-ąją, nepraėjus nė dienai po 10-ųjų B.Afflecko ir J.Garner santuokos metinių.

Kaip praneša „People“, besiskiriantys Benas Affleckas ir Jennifer Garner ir toliau ketina kartu gyventi tuose pačiuose šeimos namuose Los Andžele, kad kuo mažiau traumuotų savo tris vaikus – dukras Violet (9 m.) ir Seraphiną (6 m.) bei sūnų Samuelį (3 m.). 

Jie ketino išsiskirti kai gimė Samas, bet žinote – gimsta kūdikis ir kuriam laikui išsprendžia visas problemas.

„Jie skirtis nusprendė jau prieš 10 mėnesių, bet vis tiek gyveno po vienu stogu, – pasakojo šaltinis. – Jie sąmoningai taip elgiasi, nes nori užtikrinti, kad jų skyrybos būtų kaip įmanoma lengvesnės jų vaikams.“

Kaip „People“ pasakojo vienas patikimas šaltinis iš aktorių aplinkos, problemų jų šeimoje būta jau seniai – jiedu ne vienus metus lankėsi pas specialistus bandydami lipdyti savo griūvančią santuoką.

„Jie yra du žmonės, kurie tikrai labai stengėsi išsaugoti savo santuoką ir labai daug ties tuo dirbo. Niekas nenori, kad jų santykiai pasuktų tokiu keliu. Bet galiausiai jie pernelyg nutolo vienas nuo kito ir jie nusprendė padaryti tai, kas būtų geriausia jų vaikams“, – sakė šaltinis.

Benas Affleckas ir Jennifer Garner (2013 m.) / „Scanpix“/AP nuotr.

Ant kritinės ribos Beno Afflecko ir Jennifer Garner santuoka buvo atsidūrusi jau prieš trejus metus, tada jiedu buvo per plauką nuo skyrybų. Tačiau gimęs jų sūnus Samuelis iš naujo suartino porą ir jiedu nusprendė padaryti viską, kas įmanoma, kad išsaugotų santuoką. 

„Jie ketino išsiskirti kai gimė Samas, bet žinote kaip būna – gimsta kūdikis ir kuriam laikui išsprendžia visas problemas, bet tai laikina“, – „Us Weekly“ pasakojo kitas šaltinis iš aktorių aplinkos.

Benas Affleckas ir Jennifer Garner (2013 m.) / „Scanpix“/AP nuotr.

Po pranešimo apie skyrybas, netyla kalbos, kad pagrindine poros nesutarimų priežastimi buvo pernelyg didelis Beno Afflecko potraukis į azartinius lošimus ir alkoholį.

Benas Affleckas ir Jennifer Garner susitikinėti pradėjo 2004-ųjų viduryje, o po metų, 2005-ųjų birželio 29-ąją, susituokė Terkso ir Kaikoso salose. Tuo metu Jennifer Garner jau buvo nėščia, o tų pačių metų gruodį gimė poros pirmagimė Violet.

Benas Affleckas ir Jennifer Garner (2013 m.) / „Scanpix“/AP nuotr.