Apklausa: už ką balsuosite „Eurovizijos“ finale?

„Eurovizijos“ konkurso antrasis pusfinalis / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: 15min.lt
AA

Šeštadienio vakarą vyksiančiame „Eurovizijos“ konkurso didžiajame finale pasirodys net 26-ių Europos šalių atstovai, visi jie susikaus dėl „Eurovizijos“ nugalėtojo titulo.

Pirmieji dešimt konkurso dalyvių į finalą buvo deleguoti susumavus pirmojo pusfinalio žiūrovų ir komisijos balsus – tai Rumunija, Moldova, Islandija, Vengrija, Danija, Albanija, Kipras, Graikija, Rusija ir Airija. Plačiau apie pirmąjį „Eurovizijos“ pusfinalį skaitykite čia.

Antrieji dešimt konkurso dalyvių į finalą buvo deleguoti susumavus antrojo pusfinalio žiūrovų ir komisijos balsus – tai Lietuva, Bosnija ir Hercogovina, Serbija, Ukraina, Švedija, Makedonija, Norvegija, Estija, Malta ir Turkija. Plačiau apie antrąjį „Eurovizijos“ pusfinalį skaitykite čia.

Į finalą taip pat pateko ir pusfinalyje nepasirodžiusios šalys: Jungtinė Karalystė, Vokietija, Prancūzija, Ispanija, Azerbaidžanas ir Italija.

Palaikyti D.Montvydą „Eurovizijos“ finale kartu su 15min.lt galite stebėdami konkurso transliaciją PLC „Panorama“.

15min.lt savo skaitytojus kviečia pasidalinti mintimis, už kurios šalies atstovą finale ketina balsuoti konkurse. Nuomonę išreikškite balsuodami apklausoje.

Skaitykite daugiau