Aplankyti keturis pasaulio miestus vos per vieną dieną? Tai įmanoma su mada!

„Fielmann“ / Gretos Skaraitienės nuotr
„Fielmann“ / Gretos Skaraitienės nuotr
Projekto partnerio turinys
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
2021-06-09 08:14
AA

Kai vis dar nedrąsu keliauti po pasaulį, „Fielmann“ kartu su VOGUE ir britų aktore, modeliu bei prodiusere Millie Bobby Brown suteikia galimybę pajausti ir mintimis nukeliauti į keturis pasaulio miestus – Niujorką, Londoną, Los Andželą ir Marbelją. 

„Ir vėl džiaugiausi galimybe bendradarbiauti kartu su Vogue akinių linijos komanda kuriant kolekciją ir #MBBDIARIES kampaniją. Jaučiuosi laiminga turėjusi galimybę gyventi ir daryti karjerą daugelyje nuostabių miestų. Myliu keliauti ir nuolatos pagaunu įkvėpimą atrasdama kitas kultūras ir tendencijas. Kadangi per pastaruosius metus neturėjome galimybės laisvai keliauti, viliuosi, kad ši kolekcija sugrąžins šypsenas žmonių veiduose ir suteiks galimybę bent trumpai akimirkai mintyse nukeliauti į įvairias vietas“, – pasakoja Millie. 

Keturi kolekcijos modeliai pavadinti skirtingų miestų vardais, sudėliojusiais jos gyvenimo detales tarsi mozaiką. Kampanijos istorijos persmelktos šių miestų portretų nuotaikomis ir patyrimais. Tai lyg jos dienoraščio puslapių skaitymas. 

Gimtasis Millie miestas Marbelja visuomet saulėtas, alsuojantis pozityvumu, leidžiantis pasijusti kaip savuose namuose. Niujorkas – koja kojon su mada žengiantis miestas, šmaikštus ir pilnas galimybių. Londone Millie praleido nemažą laiko dalį, jame ji dievina žmones, muziką ir netgi orą! Los Andželas visuomet primena atostogų nuotaikas, smėlėtus paplūdimius ir tik pozityvią ore sklandančią energiją. 

MBB išskirtinės kolekcijos modeliai yra pavadinti pagal #MBBDIARIES kampanijos miesto pavadinimą: kiekvienas modelis turi MBB x Vogue žymą ant išorinės jenelės pusės ir jos antgalyje įspaustą miesto pavadinimą. Florence by mills linija išsiskiria specialia spalva ir specialiu logotipu ant jenelės, o taip pat ir ikoniniu banginiuko simboliu ant dešinės jenelės  antgalio.

Marbelja 

Saulės akiniai: asmenybe persmelktas acetato dizainas su „Gimusi Marbeloje“ poskoniu. Šis moteriškas antakius pabrėžiantis kvadratas tinkamas tiek aukščiausios klasės vakarėlių glamūrui, tiek ir paplūdimio stiliui. 

Rėmeliai: ryškių ir permatomų spalvų kolorito griežtų formų modeliai puikiai pabrėžia išmintingos moters įvaizdį. 

Saulės akiniai: asmenybe persmelktas acetato dizainas su „Gimusi Marbeloje“ poskoniu. / Gretos Skaraitienės nuotr.

Niujorkas

Saulės akiniai: atgaivintas 60-ųjų galmūras su futuristiniu poskoniu, aštrūs kampai ir gaivios perregimos spalvos visuomet atkreips į save dėmesį. 

Rėmeliai: futuristinis glamūras, įkūnijantis niekada nemiegantį miestą, atspindintis sumanaus bei šmaikštaus Niujorko dvasią. 

Saulės akiniai: atgaivintas 60-ųjų galmūras su futuristiniu poskoniu, aštrūs kampai ir gaivios perregimos spalvos visuomet atkreips į save dėmesį. / Gretos Skaraitienės nuotr.

Londonas

Saulės akiniai: įkvėptos eklektiškojo Londono dvasios, apvalios formos sugrąžina retro bangą į aukštumas. 

Rėmeliai: išskirtinis, prašmatnus ir išmintingas – šis iš pirmo žvilgsnio paprastas įvaizdis eliminuoja nuobodulį iš korekcinių rėmelių pasirinkimo.

Saulės akiniai: įkvėptos eklektiškojo Londono dvasios, apvalios formos sugrąžina retro bangą į aukštumas. / Gretos Skaraitienės nuotr.

Los Andželas

Saulės akiniai: suteikiant daugiau gylio metaliniam dizainui, šie moteriški piloto formos akiniai sujungia iš naujo atgimusias lakūnų mylėtas akinių linijas su šiuolaikine asmenybe. 

Rėmeliai: visais laikais populiari, iki šiol madinga originali piloto forma sukuria aukštumų kasdienybėje siekiančios įvaizdį. 

Saulės akiniai: suteikiant daugiau gylio metaliniam dizainui, šie moteriški piloto formos akiniai sujungia iš naujo atgimusias lakūnų mylėtas akinių linijas su šiuolaikine asmenybe. / Gretos Skaraitienės nuotr.

O su kuriais akiniais šią vasarą pasitiksite jūs? Užsukite į „Fielmann“ optikas ir leiskimės kartu į kelionę po keturis didžiuosius pasaulio miestus arba atraskite daugiau šios kolekcijos modelių spalvų www.fielmann.lt/vogue-mbb-diaries 

Beje, vienus iš šios specialios kolekcijos saulės akinius galima laimėti dovanų – sekite naujienas @akiniai_fielmann Instagram paskyroje, dalyvaukite konkurse ir galbūt laimė nusišypsos jums.