Apvogta papuošalų kūrėjos M.Šalaševičienės šeima: vagys naktį pagrobė vyro BMW

Iš papuošalų kūrėjos Marijos Šalaševičienės pavogtas BMW automobilis / Socialinių tinklų nuotr.
Iš papuošalų kūrėjos Marijos Šalaševičienės pavogtas BMW automobilis / Socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-01-27 13:54
AA

Papuošalų kūrėjos, prekės ženklo „Mari Made“ savininkės Marijos Šalaševičienės ir jos vyro Tomo šeima nukentėjo nuo ilgapirščių. Ketvirtadienio naktį, Kaune buvo akiplėšiškai pavogtas Marijos vyro BMW markės automobilis. „Tiesiog atsisėdo ir išvažiavo“, – stebėdamasi, kaip lengvai ir greitai įvyko apiplėšimas teigė Marija. 

Apie nemalonų įvykį papuošalų kūrėja Marija Šalaševičienė papasakojo portalui Žmonės.lt ir paskelbė socialiniame tinkle „Instagram“.

Ji pasidalino pavogto automobilio, priklausiusio jos vyrui, nuotraukomis rašė ir pranešė, kad jis dingo šią naktį Kaune. Automobilis stovėjo jo vyro darbovietės vidiniame kieme.

„Viskas įvyko itin paprastai. Labiausiai stebina tai, kad jie nei langą išdaužė, nei kažkokiais kitais būdais atsidarė dureles – jie tiesiog įsėdo ir išvažiavo, tarsi turėdami raktelius. Neįtikėtina, kokios pažengusios šiuolaikinės technologijos. Na, bet gal tai keista tik mums – kiekvienas dirba savo darbą ir daro tai profesionaliai“, – portalui Žmonės.lt sakė papuošalų kūrėja.

Iš Marijos Šalaševičienės šeimos pavogtas BMW automobilis (5 nuotr.)
+2

Papuošalų kūrėja pasidalijo ir užfiksuota vaizdo medžiaga, kurioje matyti, kaip du vyrai įsėda į automobilį ir išvažiuoja.

„Kaip lengvai dirba vagys“, – pridūrė politiko Petro Gražulio dukra M.Šalaševičienė, pasidalindama vaizdo įrašu.

Prašydama visuomenės pagalbos socialiniame tinkle, Marija įvardijo detales, kurios galėtų padėti rasti pavogtą šeimos BMW 4 automobilį. Mašinos valstybinis numeris – LOR 381, spalva – tamsiai mėlyna.

Iš papuošalų kūrėjos Marijos Šalaševičienės šeimos pavogtas BMW automobilis / „Instagram Story“ stop-kadrai

Vagystė įvyko naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį, 01.30 val., Kaune.

Kiek anksčiau delfi.lt M.Šalaševičienė pasakojo, kad jos vyras savo automobilį nakčiai paliko darbo kieme, o į namus grįžo autobusiuku. Ketvirtadienio rytą jis pastebėjo, kad automobilio nebėra.

Apie vagystę pranešta policijai – pareigūnai, susirinkę visą reikiamą informaciją, netrukus pradės tyrimą. Kols kas nieko išsiaiškinti nepavyko.

Marija Šalaševičienė (15 nuotr.)
+9