Apvogtas V.Skaisgirės automobilis, kurį vairavo bičiulis stilistas J.Šatas: prašo žmonių pagalbos

Apvogtas Vaidos Skaisgirės automobilis
Apvogtas Vaidos Skaisgirės automobilis
Šaltinis: Žmonės
2020-09-04 14:57
AA

Kūrybinio dueto „ŠaŠa“ narys, stilistas Joringis Šatas šios dienos nepamirš dar ilgai. Sužinojęs skaudžią žinią apie artimo žmogaus netektį, tą pačią dieną stilistas patyrė dar vieną nesėkmę – apvogtas iš artimos draugės, laidų vedėjos Vaidos Skaisgirės pasiskolintas automobilis.

Stilistas Joringis Šatas teigė, kad viskas įvyko dienos metu, Juozapavičiaus gatvėje 9, Vilniuje. „Važiavau į filmavimą. Automobilį palikau mokamame parkinge, aplinkui buvo daug žmonių, šviesus dienos metas. Vieta tikrai atrodė saugi“, – portalui Žmonės.lt sakė J.Šatas.

„Grįžęs iš filmavimų, atsidariau galines dureles ir nieko neįtardamas kabinausi drabužius. Tuo tarpu prie manęs priėjo mergina ir pasakė, kad vos prieš penkias minutes mane apvogė. Atsisukau ir pamačiau, kad išdaužtas langas, o mašinoje pilną stiklo šukių. Tuo metu visi daiktai iškrito iš rankų“, – tęsė stilistas.

Joringis Šatas / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Joringis prisiminė, kad ant priekinės sėdynės buvo palikęs kuprinę, tuomet jis suprato, kad būtent ji ir patraukė nusikaltėlio dėmesį. Pasak vaikino, kartu su kuprine pavogti automobilio dokumentai, vairuotojo pažymėjimas, kortelės, krovikliai bei 200 eurų.

Tiesa, dingusių dokumentų savininkė yra artima Joringio draugė Vaida Skaisgirė. Portalui Žmonės.lt susisiekus su moterimi, ji pabrėžė, kad nuo tokių įvykių nesame apsaugoti, todėl palaikė nukentėjusį draugą ir nereiškė jokių pretenzijų.

Vaida Skaisgirė / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.

„Deja, ant mūsų žemės vaikšto daug nedorų ir neadekvačių žmonių, kurie dėl kažkokios kuprinės gali niokoti svetimą turtą“, – sakė ji. 

V.Skaisgirė pridūrė, kad šiuo metu Joringiui yra tikrai sunkus metas, todėl gyvenime yra svarbesnių dalykų nei suniokotas automobilio langas ar kiti daiktai. 

„Mano didžiausias noras būtų atgauti automobilio dokumentus. Manau, kad tam nedorėliui jie nebuvo reikalingi ir galbūt jis juos išmetė. Jei geri žmonės juos rastų, būčiau labai dėkinga, jog su manimi susisiektų“, – kreipdamasi į visus prašė Vaida.

Įvykį mačiusi liudininkė teigė, kad vagis buvo 175-180 cm ūgio vyriškis apsirengę pilkos spalvos džemperiu. Jei taip pat matėte šį įvykį ar pastebėjote panašų įtartiną asmenį – praneškite policijai arba susisiektie su portalu Žmonės.lt.