Apžiūrėkite namus, kuriuose baigęs kadenciją apsigyvens Barackas Obama

Baigęs kadenciją, JAV prezidentas Barackas Obama apsigyvens Vašingtono gyvenvietėje Kaloramoje / „Scanpix“ nuotr.
Baigęs kadenciją, JAV prezidentas Barackas Obama apsigyvens Vašingtono gyvenvietėje Kaloramoje / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-05-27 09:16
AA

JAV prezidentas Barackas Obama su žmona Michelle jau surado jų šeimai priimtiniausius namus, kuriuose apsigyvens pasibaigus kadencijai.

Šiuo metu Baltuosiuose rūmuose gyvenanti Obamų šeima įspūdingame name Vašingtono gyvenvietėje Kaloramoje žada apsigyventi sausio mėnesį, pasibaigus Baracko Obamos prezidento kadencijai.

Barackas ir Michelle Obamos nusprendė likti gyventi Vašingtone iki kol jų jauniausia duktė Sacha, kuriai netrukus sueis 15 metų, pabaigs mokyklą. Jų vyresnėlė Malia šiemet baigia mokyklą ir, padariusi metų pertrauką, nuo 2017-ųjų rudens studijuos Harvarde.

Manoma, kad kartu su Obamomis į Kaloramą kraustysis ir Michelle motina Marian Robinson, kuri ir dabar gyvena su savo dukters šeima Baltuosiuose rūmuose.

Šį 5 mln. JAV dolerių (4,5 mln. eurų) vertės namą, esantį vienoje prabangiausių Vašingtono gyvenviečių, Obamų šeima ne nusipirko, o nuomosis. Namas priklauso buvusiam prezidento Billo Clintono atstovui spaudai Joe Lockhartui ir jo žmonai Giovannai Gray, buvusiai žurnalo „Glamour“ redaktorei. Kiek Obamoms kainuos šio namo nuoma, kol kas neskelbiama.

Barackas Obama ir Michelle Obama su dukromis Malia (kairėje) ir Sasha / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

1928-aisiais statytame 740 kv. m name, kuris iš išorės atrodo tarsi pilaitė, yra devyni miegamieji (didžiajame miegamajame yra net du atskiri vonios kambariai šeimininkui ir šeimininkei bei dvi drabužinės) ir tiek pat vonios kambarių, bei net dvi virtuvės.

Name taip pat yra ir liokajaus sandėliukas, darbo kambarys, pramogų zona, baras, vyno rūsys, didžiulė terasa bei išpuoselėtas sodas.

Barackas Obama ir Michelle Obama su dukromis Malia (kairėje) ir Sasha / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Šis namas yra visai netoli JAV karinio jūrų laivyno observatorijos, kuri yra oficiali JAV viceprezidento rezidencija. Šioje gyvenvietėje yra gyvenęs ar gyvena ne vienas aukštas pareigas užimantis pareigūnas, tarp jų buvę JAV prezidentai Woodrow Wilsonas ir Franklinas Rooseveltas, buvęs JAV gynybos sekretorius Donaldas Rumsfeldas, čia yra ir Prancūzijos ambasadorių rezidencija. Netoliese namus turi ir JAV prezidente siekianti tapti Hillary Clinton.

Daugiau namo, kuriame baigęs kadenciją apsigyvens JAV prezidentas Barackas Obama su šeima, nuotraukų galite pamatyti ČIA.