Ar jūsų veidas atitinka grožio standartus? Išbandykite piršto testą!

Rickett‘o E-linija: tobulą žmogaus profilį sudaro lygia linija išsidėstę trys taškai: nosis, lūpos ir smakras. / „Shutterstock“ nuotr.
Rickett‘o E-linija: tobulą žmogaus profilį sudaro lygia linija išsidėstę trys taškai: nosis, lūpos ir smakras. / „Shutterstock“ nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2014-05-03 09:00
AA

Ar gali pats paprasčiausias pirštas parodyti, ar esate gražus? Galbūt, jei manytumėte, kad socialiniuose tinkluose beprotišku greičiu plintanti mada šio to verta...

Štai Kinijos socialiniame tinkle „Weibo“ (kinų „Facebook“ versija) tūkstančiai žmonių išbandė grožio ir bjaurumo identifikavimo metodą, kitaip dar vadinamą „piršto testą“, rašo The Dailymail.

Taigi, kaip sužinoti, ar esate gražus? Ištieskite savo rodomąjį pirštą, atremkite jį į nosies galiuką ir į savo smakrą. Dabar žiūrėkite, ar jūsų lūpos liečiasi prie piršto. Jei pirštas paliečia ir lūpas, sveikiname, jūs oficialiai esate gražus, na, o jeigu ne, tuomet rezultatus tiesiog ignoruokite...

Šį keistą testą atliko daugiau kaip 200 tūkst. kinų, tarp kurių daugiausia moterys ir netgi garsūs kinų pramogų pasaulio atstovai.

Sakysite, kad toks testas iš piršto laužtas? Galbūt, tačiau jo principas iš tiesų paremtas kosmetikos chirurgų naudojama veido simetriškumo teorija. Anot jų, tobulą žmogaus profilį sudaro lygia linija išsidėstę trys taškai: nosis, lūpos ir smakras.

„Tai vadinamoji Rickett‘o E-linija, kurią chirurgai naudoja nustatydami ir planuodami kosmetines operacijas. Negalėčiau tvirtinti, kad šis metodas nustato, ar žmogus gražus, tačiau tai rodo žmogaus veido simetriškumą ir teisingas veido proporcijas“, – socialiniame tinkle išplitusią madą komentuoja „McIndoe“ chirurginiame centre dirbantis gydytojas Markas Holmesas.