Ar Tiffany Trump ketina balsuoti už tėtį kitų metų prezidento rinkimuose?

Donaldas Trumpa su dukra Tiffany / „Scanpix“ nuotr.
Donaldas Trumpa su dukra Tiffany / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: „Žmonės“
2019-08-25 09:00
AA

Prezidentas Donaldas Trumpas (73) 2020-ųjų rinkimams ketina vėl sutelkti savo atžalas. Prie kampanijos neprisidės tik jaunylis Barronas (13) ir Tiffany Trump (25) – vienintelė Donaldo ir jo antrosios žmonos Marlos Maples (55) dukra.

Trylikametis tiesiog tam per jaunas, o štai Tiffany, regis, tampa šeimos juoda avimi. Joks oficialus vaidmuo jai nenumatytas – nebent atsitiktinai papozuos nuotraukoms, iliustruojančioms, kokia didelė ir graži prezidento šeima. O štai broliai ir sesuo Ivanka (37) dirbs kaip pašėlę – kaip ir prieš 2016-ųjų rinkimus. Bent jau taip rašo amerikiečių žurnalas „Politico“, teigiantis, kad Ivanka ir jos vyras Jaredas Kushneris (38) ir toliau patarinės tėčiui prezidentui. Donaldas Trumpas jaunesnysis (41) su drauge Kimberly Guilfoyle rūpinsis lėšų rinkimu. Ericas Trumpas (35) bus atsakingas už kampanijos finansavimą, jo žmona Lara (36) globos iniciatyvą „Moterys už Trumpą“.

Iš pirmo žvilgsnio Tiffany nenustumta į nuošalę – visai neseniai ji su tėvu, vyresniaisiais broliais ir seserimi, jos vyru bei Melania Trump skrido į Londoną su oficialiu vizitu ir net dalyvavo valstybės pokylyje su karališkąja šeima, kas nemenkai nustebino amerikiečius. Kitaip nei sūnūs ir dukra iš santuokos su Ivana Trump, ši pirmosios šeimos narė, augusi su mama Los Andžele, nebuvo tokia artima tėvui kaip vyresnės atžalos. Ir ne taip jau dažnai atsiduria dėmesio centre.

Tiffany Trump / „Scanpix“ nuotr.

Ji – aukštuomenės panelė, instagramo žvaigždutė, turinti milijoną sekėjų. Pavadinta „Tiffany & Co.“ parduotuvės garbei – norėdamas pastatydinti Trumpo bokštą devintajame dešimtmetyje, tėvas įsigijo nuosavybės teises į erdvę virš garsiosios juvelyrikos mekos Penktojoje aveniu. Truputį dainininkė – nors lyg ir ketino plėtoti profesionaliąją karjerą, 2011 metais tepasirodė vienintelis singlas. Šiek tiek modelis ir mados sekėja: stažavosi „Vogue“, Niujorko mados savaitėje demonstravo savo draugo Andrew Warreno modelius. Pensilvanijos universiteto Humanitarinių mokslų bakalaurė, ypač besidominti sociologija. 2017 metais pradėjo studijuoti Džordžtauno universiteto teisės mokykloje ir formaliai studijos – viena iš priežasčių, kodėl neketina prisidėti prie būsimosios tėvo rinkimų kampanijos.

Andainykštėje mergina dalyvavo: jaudindamasi sakė kalbą Respublikonų nacionaliniame suvažiavime ir teisinosi esanti nepratusi kreiptis į visą šalį, kai tave stebi 10 milijonų. 58-uosiuose prezidento rinkimuose balsavo kaip Respublikonų partijos narė, po tėvo pergalės dar keliskart šmėstelėjo renginiuose ir nuotraukose. Tačiau paaiškėjo, kad jos širdis kur kas labiau linksta prie kitokių vertybių, nei išpažįsta šeima.

Tiffany Trump / „Scanpix“ nuotr.

Jei tikėtume „Politico“ žurnalistais, Tiffany santykiai su tėvu niekada nebuvo itin šilti ar nuoširdūs (nors merginos instagrame yra keletas nuotraukų iš Baltųjų rūmų, ją kviečia į šeimos šventes Trumpo rezidencijoje Mar-a-Lago Floridoje, tačiau kartais jiedu nebendrauja ištisus mėnesius). Be to, ji subrendo ir labai kritiškai vertina prezidento politiką. Tiffany Trump kur kas labiau palaiko demokratus ir ateityje nori aktyviau reikštis kaip moterų teisių gynėja. Juk ne veltui ją kvietė į Marco Lasry, pagrindinio Hillary Clinton rėmėjo, dukters vestuvės! Ištaigingoje puotoje, be abejonės, dalyvavo ir buvusi kandidatė – mielai pozavo su konkurento dukra. Dar vienas akibrokštas nutiko per 2019 metų prezidento kreipimąsi į tautą – renginyje Tiffany vilkėjo baltai, kaip ir dauguma demokračių, šitaip išreiškiančių pagarbą moterų teisei balsuoti.

Atrodo, kad iš idiliškos istorijos apie draugišką šeimą ir vyresniąją seserį, įvesdinančią į aukštuomenės pasaulį nepatyrusią jaunylę (spauda pasigardžiuodama pasakojo, kaip Tiffany su apsauga vyko į „Bloomingdale’s“ pirkti Ivankos pasiūlyto lūpdažio), nieko neišeis. Juolab kad Tiffany linksta ne prie tų vyrų, kurie patiktų tėtukui, – jos studijų laikų vaikinas Rossas Mechanicas buvo demokratas (nors ir viešėjo Mar-a-Lago klube Floridoje). Tiesa, sakoma, kad dabartinis jos kavalierius Michaelas Boulosas, Nigerijos multimilijardieriaus sūnus, kurį Tiffany pristatė šeimai, gavo tėčio palaiminimą: jie su Tiffany dalyvavo padėkos vakarienėje Mar-a-Lago klube, o prieš Kalėdas net kartu buvo pakviesti į Baltuosiuos rūmus.