Ar vestuvių puokštę gali pakeisti išmanusis telefonas?

Mobilusis telefonas. / Fotolia nuotr.
Mobilusis telefonas. / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
A
A

Vestuvių sezonas jau prasideda. Nesvarbu, ar esate būsima nuotaka, ar vyriausioji pamergė, visiems ši šventė asocijuojasi su detaliu planavimu ir atsakingu pasiruošimu. Būtent todėl, kad ir kokia tai sena ir tradicijomis apipinta šventė bebūtų, planuojant vestuves paranku atkreipti dėmesį ir į šių dienų inovacijų teikiamus privalumus.

Šiandien siūlome tris idėjas, kaip išmanusis telefonas gali pasitarnauti per vestuves.

Originalus aksesuaras

Tradicinė balta suknelė, baltų rožių puokštė  – gražu ir niekada neišeina iš mados. Tačiau eksperimentų žavesiu neabejojančios stilistės Austėjos Jablonskytės teigimu, jei savo vestuvių dieną nuotaka nori būti ta vienintelė, tegul paieško originalių detalių.

Austėja Jablonskytė
Austėja Jablonskytė / Luko Balandžio / 15min nuotr.

„Žinoma, niekas nesiūlo ant galvos dėtis ananasą. Bet išlaikant gerą skonį, prie tos pačios baltos suknelės galima priderinti savitus ir įdomius aksesuarus“, – teigia moteris.

Stilistė juokdamasi pridūrė, kad pati savo vestuvių dieną į plaukus buvo įsisegusi flamingą, skirtą rožių krūmams puošti, ir tokiu sprendimu buvo labai patenkinta.

Taip pat skaitykite: Iš vyrų lūpų paleistos frazės, kurių nenorėtų girdėti nė viena moteris

Iš pirmo žvilgsnio gal atrodo ir beprotiška, bet šiais laikais netgi išmanusis telefonas gali tapti ekstravagantišku aksesuaru bei atstoti delninę. Didžiausios kompanijos neriasi iš kailio tam, kad jų produktai atrodytų stilingai. Pavyzdžiui, „Samsung“ savo naujausiems telefonams gamina aukso spalvos, topazo mėlynos, smaragdo žalios spalvos korpusus, o kurdama jiems priedus bendradarbiauja su tokiais dizaineriais, kaip rankinių lyderė Rebecca Minkoff, ir net „Swarovksi“.

Tuo tarpu „Swarovski“ kristalais papuošti „Adidas“ sportiniai bateliai dabar jau atrodo jokia sensacija. Išvada – visa tai savo įvaizdžiui sukurti panaudojusi nuotaka gali atrodyti itin moderniai ir originaliai.

Priemonė įamžinti akimirkas

Dažniausiai kiekvienose vestuvėse nusamdomas fotografas, iš kurio tikimasi kokybiškų, paredaguotų nuotraukų. Deja, nepriklausomai nuo rezultato,  jų jaunavedžiai bei vestuvių svečiai laukia mėnesį, du ar net tris... Elementarus, bet labai geras patarimas – „įdarbinti“ vieną iš vakaro svečių papildomu fotografu. Nuolatinių inovacijų dėka šiandien kiekvienas iš mūsų gali būti fotografas – tam užtenka ir mobiliojo telefono su gera kamera. O geriausia yra tai, jog tuoj pat po šventės nesunku suorganizuoti ir nuotraukų peržiūrą.

Taip pat skaitykite: Nomofobija: 20 teiginių testas leis suvokti, ar ja sergate

„Pastebime, kad artėjant vasarai, išmaniųjų telefonų su gera kamera paklausa didėja. Gali būti, kad  žmonės per vasaros keliones, šventes, tarp jų ir vestuves, nori būti užtikrinti, jog prireikus galės greitai ir kokybiškai įamžinti vieną ar kitą akimirką, – teigė Simonas Skupas, „Samsung Electronics Baltics“ padalinio vadovas Lietuvoje.

Anot jo, šiais laikais žmonės mielai renkasi fotografuoti  telefonais, nes kamerų galimybėmis nenusileidžia ar net lenkia mėgėjiškus fotoaparatus. 

Įrankis visus pasiekti

Austėja Jablonskytė
Austėja Jablonskytė / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Galbūt medaus mėnesio metu jaunavedžiai ir susivilioja išsijungti telefoną, tačiau tai padaryti laikotarpiu prieš vestuves ar net jų metu būtų labai neracionalus sprendimas. Pokalbiai su pamergėmis, pasitarimas su siuvėja dėl suknelės, diskusija su restorano šefu dėl vakaro meniu, sveikinimų išklausymas – visa tai kartais galima atlikti telefonu ir taip sutaupyti daugiau laiko, kuris, kaip teigia žymi vestuvių planuotoja Kristina Kaikarienė, tokiu laikotarpiu jaunavedžiams tampa viena iš didžiausių vertybių.

Taip pat skaitykite: Specialistės patarimai jaunavedžiams, planuojantiems medaus mėnesį

„Dažniausiai žmonės dirba, neturi daug laisvo laiko, tačiau šiais laikais dėl technologinių galimybių viskas tapo paprasčiau. Galime telefonu ne tik skambinti, bet bendrauti per „Skype“, susirašyti elektroniniais laiškais – atsirado daug būdų susisiekti.“

Austėja Jablonskytė
Austėja Jablonskytė / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Kad šiuolaikinės technologijos smarkiai pakeitė laiko planavimo ir žmonių tarpusavio susisiekimo galimybes, pritaria ir S. Skupas. „Išmanusis telefonas šiandien tapo viena iš svarbiausių susisiekimo priemonių, todėl daugelis jaučiasi tarsi be rankų, jei netikėtai išsikrauna telefono baterija.

Kita vertus, gamintojai ieško įvairių būdų tam, kad žmogus kuo rečiau susidurtų su tokiomis situacijomis. Pavyzdžiui, naujos kartos telefonai turi tiek belaidžio, tiek greito įkrovimo funkciją”, – pasakojo pašnekovas. Jo nuomone, būtent tokios naujovės dar labiau padidina žmogaus pasiekiamumą, kuris itin reikšmingas tampa svarbiausiomis gyvenimo akimirkomis.