Aras ir Martyna Vėberiai – apie slapukavimą per vestuves ir kodėl taip ilgai jas atidėliojo

Aras Vėberis ir Martyna Vėberė / Redos Mickevičiūtės nuotrauka
Aras Vėberis ir Martyna Vėberė / Redos Mickevičiūtės nuotrauka
Grytė Liandzbergienė
Šaltinis: „Žmonės“
2022-03-16 20:01
AA

„Po vestuvių praėjo jau pora mėnesių, bet vis dar būna akimirkų, kai staiga susigriebiu: „Arai, įsivaizduoji, aš – tavo žmona“, – juokiasi Martyna Vėberė (35). Buvęs grupės „Naktinės Personos“ narys, muzikos prodiuseris Aras Vėberis (51) ramiai šypteli: jųdviejų su Martyna šeimyninio gyvenimo tėkmėje santuoka buvo natūralus žingsnis, kurio reikėjo išlaukti.

Kalbant apie romantiškus jausmus ir santykius, Aro istorijoje galima rasti visko, kas būdinga klasikinei roko žvaigždės biografijai. Jo vyriausiajam sūnui Pijui, kurio susilaukė su pirmąja žmona Gabija, – dvidešimt septyneri, jis – talentingas režisierius ir muzikinių klipų kūrėjas.

Dukrai Marijai, kuri gimė santuokoje su Renata Mikailionyte, – dvidešimt dveji. Tačiau abi pirmosios santuokos truko trumpai, vaikų, nors ir mylimų, auginti jaunam muzikantui taip ir neteko.

„Turbūt man reikėjo subręsti, pradėti kitaip žiūrėti į gyvenimą, o gal tiesiog išlaukti savo likimo“, – susimąsto jis. Ir likimas jį suvedė su Martyna. Užsimezgusi draugystė greitai peraugo į meilę ir... šeimyninį gyvenimą: pora įsikūrė Panevėžyje, o prieš penkerius metus pasaulį išvydo sūnus Nojus.

Aplinkinių kamantinėjami, kada pagaliau susituoks, jiedu niekur neskubėjo: „Vestuvės juk nieko nepakeis.“ Ir tik šį sausį, pradžiuginę bičiulius nuotraukomis iš rojų primenančios Puketo salos Tailande, prisipažino, kad ši kelionė – jų medaus mėnuo: „Mes – jau vyras ir žmona.“

Tai nejaugi niekas nepasikeitė?

Martyna: Aš Aro to paties klausiu: tikrai niekas?.. Atrodo, juk turėtų kas nors pasikeisti – bent jau moterys taip įsivaizduoja. Bet pasikeitė tik mano pavardė ir ant piršto atsirado gražus žiedas su dvidešimt keturiais deimantukais. 

Aras: Kai Martyna dabar ko nors užsinori, man primena: „Žinok, tai vyro pareiga.“ Tai gali būti bet koks mažmožis, kad ir smulkus buities darbelis, bet ji juokais tai įvardija kaip vyro pareigą.

Iki šiol tokios pareigos nebuvo?

Aras: Nebuvo tokios formuluotės! O visa kita kaip buvo, taip ir liko. Mes kaip šeima gyvename jau penkerius metus: keičiasi tik tai, kad vaikas auga...