Aras Vėberis nutraukė tylą: paaiškėjo, kaip jį apgavo bendražygis Alanas Chošnau

Aras Vėberis ir Alanas Chošnau / BNS nuotr.
Aras Vėberis ir Alanas Chošnau / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-09-20 16:03
AA

Išsiskyrus legendinės grupės „Naktinės personos“ keliams, daugelis svarstė, kokia katė perbėgo tarp muzikantų Aro Vėberio ir Alano Chošnau. Po daugelio metų Aras nusprendė atvirai papasakoti apie tai, kaip, jo nuomone, jį apgavo buvęs kolega.

„Gėda už svetimą. Už svetimą poelgį, svetimą išdavystę. Ypač kai to nesitiki ir net baisiausiam košmare negalėjai šito įsivaizduoti. Kai draugui, kolegai, bendražygiui suteiki begalinį pasitikėjimą, o jis tuo pasinaudodamas, tau meluodamas, už nugaros viską slėpdamas tave apvagia ir išduoda“, – laidoje „Nuo...iki...“ pirmadienį kalbėjo Aras Vėberis.

A.Vėberis prabilo apie laikus, kai bankrutavo leidybinė įmonė, kuriai priklausė „Naktinių personų“ autorinės teisės.

Būtent tada atsiradus galimybei susigrąžinti ir valdyti autorines teises patiems ir įvyko konfliktas tarp dviejų muzikantų. 2014-aisiais Aras pasiūlė teisininkę, tačiau Alanas įnirtingai siūlė savąją. Galiausiai, 2016-aisiais A.Vėberis atsitiktinai sužinojo, kad visas teises perėmė Alanas ir jo žmona.

Jis atskleidė, kad jam priklauso 25 proc. grupės dainų autorinių teisių. Taip pat Alanui priklauso 25 proc., o jo žmonai Valdai – net 50 proc.

„Naktinės Personos“ / Ryčio Šeškaičio nuotr.

Kalbėdamas laidoje Aras neslėpė didžiulio nusivylimo tokia bendražygio išdavyste ir prisiminė vieną iš jų susitikimų.

„Niekada nepamiršiu mūsų susitikimo 2018 metais. Žiūrėdamas į akis ir šypsodamasis man pasakė: dabar visos dainos yra mano ir ką tu man padarysi? Negalėjau patikėti, kur dingo mano draugas, bendražygis, dėl kurio tiek aukojausi...“, – kalbėjo Aras.

Aras Vėberis ir Alanas Chošnau / Lukas Balandis / BNS nuotr.

Muzikantas patikino, kad iki šiol negali ramiai klausytis jo paties kurtų „Naktinių personų“ dainų: „Kai mašinoje dabar išgirstu mūsų dainas, nebegaliu jų klausyti. Įsivaizduojat, koks atstumo jausmas, kai nebegaliu pats klausytis savo dainų“.

„Jis ne tik man spjovė į veidą, spjovė į grupę, kuria turėtų didžiuotis. Be jos jis būtų niekas. Jis spjovė į klausytojus, net į dvi kartas, kurios mūsų klausėsi“, – laidoje „Nuo...iki“ kalbėjo A.Vėberis.

Alanas Chošnau su žmona Valda / Lukas Balandis / BNS nuotr.

Portalas Žmonės.lt dėl šios istorijas bandė susisiekti su Alanu Chošnau, tačiau telefonu jis neatsiliepė.

Susisiekus su A.Chošnau žmona Valda, ji atskleidė, kad šiuo metu su vyru yra išvykusi.

„Šiuo metu esame pakeliui į susitikimus, tad nieko pakomentuoti negalime“, – portalui Žmonės.lt patikino atlikėjo žmona.