Aras Vėberis Panevėžyje įsigijo didžiulį namą: „Vos pamatęs supratau, kad šis skirtas mums“

Aras Vėberis su žmona Martyna / Redos Mickevičiūtės ir asmeninio albumo nuotr.
Aras Vėberis su žmona Martyna / Redos Mickevičiūtės ir asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-05-14 09:03
AA

Prieš beveik penkerius metus sūnaus Nojaus sulaukę Aras ir Martyna Vėberiai triukšmingą Vilnių iškeitė į kur kas ramesnį Panevėžį. Aras šypsosi, kad priprasti prie naujo miesto užkietėjusiam vilniečiui nebuvo sunku – juk namai yra ten, kur šeima. Vis dėlto visai neseniai A.Vėberis Aukštaitijos sostinėje sugalvojo dar labiau įleisti šaknis – čia įsigijo didžiulį namą.

„Galbūt būčiau dar ir nepirkęs, bet vos įžengus į šį namą pasijutau sugrįžęs namo – jis mums tobulai tiko, – portalui Žmonės.lt sako A.Vėberis.

Išties, mintis įsigyti namą Panevėžyje A.Vėberiui gimė neseniai. Nors dažnas žmogus ilgus metus svajoja apie didžiulį būstą ir nuosavą kiemą, A.Vėberis šios svajonės niekuomet nesivaikė. Jis sako apie tai niekada nė negalvojęs – tikras vilnietis džiaugėsi savo sostinėje esančiu butu 18-ame aukšte, iš kurio balkono atsivėrė nuostabi panorama.

„Tokia tuomet buvo mano svajonė – gyventi kuo arčiau dangaus. Aš ją išpildžiau ir tada man atrodė, kad to pakanka, – prisipažįsta jis.

Aras Vėberis ir Martyna Vėberė / Redos Mickevičiūtės nuotrauka

Vis dėlto, kaip sako pats Aras, gyvenimas bėga, keičia žmogų, tad pakinta ir jo poreikiai. Apie pro langus atsiveriančius plačius horizontus vis svajojęs A.Vėberis prieš dvejus metus netikėtai save pagavo galvojant apie visai kitus dalykus – apie namą, savo sodą ir net pirtį. O ir ne bet kur – Panevėžyje, kur jau kelerius metus gyveno su iš šio miesto kilusia savo žmona Martyna ir sūnumi Nojumi. 

„Prieš dvejus metus pagavau save mąstant apie namą, tik irgi neplanavau visko daryti taip staigiai – tuomet dar galvojau, kad namą pirksiu po kokių dešimties metų, prieš pat pensiją. Galvojau, štai, pasidarysiu sau sanatoriją su nuosavu kiemu, gal net su baseinu. O viskas štai taip išėjo“, – nusišypso jis.

Aro Vėberio namas / Asmeninio albumo nuotr.

A.Vėberio dešimtmečio planus sumaišė netikėtai pasitaikęs puikus namo skelbimas. „Kiek kalbėjome su pažįstamais, tai kai kurie vis užsiminė, kad namo ieškojo tris ar net daugiau metų, tai ir dairiausi vis. Galvojau, kad tikrai prireiks laiko, bet vos per pusmetį pasitaikė tobulas pasiūlymas ir sujaukė tuos mano planus pirkti po dešimt metų. Pamačiau šį namą ir iškart supratau, kad jis yra skirtas būtent mums“, – portalui Žmonės.lt sako jis.

A.Vėberis pasakoja, kad griežtų kriterijų būsimiems namams neturėjo. Tiesa, greitai priduria, kad vienas dalykas vis dėlto buvo svarbus – norėjosi, kad namas būtų didelis. Pašnekovas juokiasi, kad šis lūkestis išsipildė su kaupu.

„Man labai patinka, kai būna daug erdvės. Mano supratimu, gal čia net šiek tiek per daug – namo plotas yra 300 kvadratinių metrų. Bet juk sakoma, kad prie gero greitai priprantama, tai jei iš pradžių atrodė, oho, koks namas, dabar jau pripratau, – juokiasi jis. – O tuo labiau, kad jau įrengiau kambarį svečiams, kai kurie draugai jau susistatė grafikėlį keliems mėnesiams į priekį – bus vis svečių.“

Aro Vėberio namas / Asmeninio albumo nuotr.

Tiesa, erdviais namais itin džiaugiasi ne tik Aras ir Martyna, bet ir jųdviejų sūnus Nojus. „Jam čia daug vietos, turi ne tik savo kambarį, bet ir savo vaikišką namelį, kurį pats įsirenginėja. O ir kieme sūpynės didžiausios, tad pilnas komplektas... Veiklos jam čia – per akis“, – portalui Žmonės.lt pasakoja atlikėjas.

Antrąjį mėnesį savo įsigytame būste leidžiantis A.Vėberis džiaugiasi, kad namas tobulai tiko ne tik dėl didžiulių erdvių ir puikaus jausmo, užplūstančio būnant čia. Anot Aro, name nereikia daryti jokių kardinalių pokyčių – net sienų spalvos atsikrausčiusiai šeimai patiko!

„Taip gal retai būna, bet didžiulis pliusas, kad didelių pakeitimų daryti beveik nereikėjo – viskas puikiai tiko. Žinoma, tokių smulkių niuansų bus. Laikui bėgant reikės pakeisti buitinę techniką, šaldytuvą, skalbimo mašiną, bet tik tokie dalykai – smulkmė. Sakau, tai yra preciziškai įrengtas namas. Net ir pirtis viduje puikiausia stovi. Nieko nereikės daryti papildomai. Tikrai tobulas variantas mums“, – nauju būstu džiaugiasi pašnekovas.

Aro Vėberio kiemas / Asmeninio albumo nuotr.

Savo tobulą namą Panevėžio mieste įsigijęs A.Vėberis džiaugiasi Aukštaitijos sotinėje atrasta harmonija. Žvelgiant į kur kas ramiau gyventį legendinės grupės „Naktinių Personų“ narį, akivaizdu – jam nė kiek netrūksta audringų pramogų pasaulio vakarėlių. O ir sostinės šurmulio sako nė kiek nepasiilgęs. A.Vėberis čia tik pajuokauja, kad į Panevėžį atplaukė paskui savo žmoną Martyną, kilusią iš šio miesto, o, štai, kaip visas gyvenimas pasikeitė ir nurimo.

„Dabar Vilniaus man nė kiek netrūksta. Panevėžyje aš jaučiuosi kaip sanatorijoje. Palyginus su Vilniumi, aš čia kaifuoju čia nuo tos ramybės, lėtesnio tempo, o ir žmonės puikūs, ne tiek visur skubantys, bėgantys. Žinoma, natūralu, kad su Vilniumi mane daug kas sieja, ten pragyvenau 47-erius metus, bet dabar, kai tik su reikalais atvažiuoju į Vilnių, man norisi tik kuo greičiau bėgti iš jo – kamščiai, visur tas lėkimas... Tos nostalgijos tikrai kol kas nejaučiu, – sako jis.

Rodos, ilgėtis neleidžia ir vis daugiau atrandamų gražių Panevėžio vietų, džiuginančių akis. „Tiek visa Senvagė, tiek Laisvės aikštė, su J.Miltinio teatru, tiek ir įvairios kavinukės. Vis daugiau vietų tų atsiranda, kurios taip patinka. Nors, žinoma, dažniausiai būnu centre. Natūralu, kad visi darbiniai susitikimai arba čia, arba Vilniuje vyksta, – šypsosi beveik penkerius metus Panevėžį namais vadinantis A.Vėberis.

Fotogalerija:

Aro Vėberio namas (5 nuotr.)
Asmeninio albumo nuotr.
+2