Aras Vėberis prabilo apie planus dar sykį tapti tėvu

 Aras Vėberis su Martyna Kerbedyte
Aras Vėberis su Martyna Kerbedyte
Šaltinis: Žmonės.lt
2019-10-24 16:07
AA

„Viskas neįvyko gražiai. Ne taip, kaip turėjo. Nuvylėme gerbėjus, prieš kuriuos likome skoloje“, – jau šįvakar „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Kitoks pokalbis su Edvardu Žičkumi“ prisipažins dainininkas Aras Vėberis (49).

Nuo netikėto grupės „Naktinės personos“ iširimo jau prabėgo metai, tačiau kultiniu muzikos projektu vadintos grupės skyrybos iki šiol apgaubtos daugybės paslapčių. „Tai nebuvo mano sprendimas. Taip nutarė Alanas“, – neslėpdamas apmaudo kalbės A. Vėberis.

Vis dėlto, metai be scenos jam nebuvo nei liūdni, nei sunkūs. Daugiau laiko atsirado šeimai, be to, žinomas vyras jau kuris laikas matuojasi ir naujas pareigas – prodiuseris Egmontas Bžeskas jį pakvietė tapti naujo televizijos projekto redaktoriumi. Dabar buvęs dainininkas į filmavimus kviečia kitas žvaigždes. Laiko daugiau atsirado ir biografinei knygai, kurią rašo jau ne vienerius metus, o taip pat – ir naujiems kūriniams. „Visada buvau „Naktinių personų“ pilkasis kardinolas“, – nusijuokia prieš kameras ir čia pat prisipažįsta, – „net ir Alanas nežinojo, kad mano parašyti kūriniai, kuriuos dainuoja, buvo apie... mane“.

Atviras ir nuoširdus pokalbis krypo ne tik apie karjeros posūkius, bet ir šeimą. Tarp Panevėžio ir Vilniaus gyvenantis dainininkas, kalbėdamas apie savo gyvenimo moterį ir sūnaus Nojaus motiną Martyną Kerbedytę, Aras negailėjo gražių žodžių. „Ji pakeitė mano gyvenimą ir mane patį“, – laimės neslėpė muzikantas. O laidos vedėjo Edvardo Žičkaus paklaustas, ar neplanuoja dar sykį tapti tėvu, kitąmet 50-metį minėsiantis A. Vėberis  nė negyvenketino slėpti: „Apie tai ir pasikalbam su Martyna, ir planuojame“.

Aras Vėberis ir Martyna Kerbedytė (13 nuotr.)
+7