Aras Vėberis su žmona Martyna medvilnines vestuves švenčia Kenijoje: paisė svarbios tradicijos

Aro Vėberio šeimos atostogos Kenijoje / Asmeninio albumo nuotr.
Aro Vėberio šeimos atostogos Kenijoje / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2024-01-15 19:01
AA

Muzikantas, prodiuseris, buvęs grupės „Naktinės personos“ narys Aras Vėberis su žmona Martyna paminėjo džiugią progą – medvilnines vestuves. Jau tapo tradicija, kad reikšmingą sukaktį pora kasmet sutinka egzotiškose šalyse. Ne išimtis ir šįkart – antrųjų vestuvių metinių šventei pasirinko Keniją!

„Žiemines“ Vėberių atostogas į šiltuosius kraštus jau galima vadinti tradicija. Jau kelerius metus Aras ir Martyna Vėberiai su sūnumi Nojumi žvarbius lietuviškus sausius iškeičia į tropinę kaitrą. 2022 metais, sausio 11-ąją, vos atšventę vestuves, Vėberiai išvyko kopinėti medaus į Tailandą, o pirmąsias vestuvių metines sutiko Meksikoje. Šįkart atšvęsti gražią progą šeima nutarė dar kitame žemyne – Rytų Afrikos valstybėje Kenijoje.

Kaip portalui Žmonės.lt pasakojo A.Vėberis, antrąsias vestuvių metines tradiciškai paminėjo trise – su žmona Martyna ir sūnumi Nojumi.

Aras Vėberis su žmona Martyna / Asmeninio albumo nuotr.

Nors egzotiškoje Afrikos šalyje Vėberiai dar tik porą dienų, Kenija trijulę sužavėjo iškart. O ir turistiniais malonumais mėgautis jie nusiteikę – planų, ką pamatyti, ne vienas!

„Pirmieji įspūdžiai – puikūs. Planuojame, jeigu viskas pavyks, Tsavo safari (džipu), Masai Mara safari (lėktuvu) ir kelionę laivu į Wasini salą“, – apie kelionės planus portalui Žmonės.lt pasakojo A.Vėberis.

Aras pridūrė – kol kas kelionių įspūdžius gali sutalpinti į kelis sakinius. „Kepam kaip reikalas. Ai, ir beždžionių daug. Maitiname jas iš balkono“, – juokėsi jis.

Aras Vėberis su žmona Martyna / Asmeninio albumo nuotr.

Keletą kelionės įspūdžių Aras paviešino ir savo feisbuko paskyroje, jais sutiko pasidalinti ir su portalu Žmonės.lt. Muzikantas džiaugėsi su šeima jau turintys tradiciją sausį pabėgti nuo žiemiškų orų.

„Jau tampa tradicija, kad sausio mėnesį paminėti metinių mes nuo šalčių pabėgame kur šilčiau – pernai į Meksiką, užpernai į Tailandą, o šiemet pasirinkome Keniją. Visiems siunčiame kuo šilčiausius linkėjimus ir nuoširdžiausias AČIŪ už sveikinimus“, – dėkojo A.Vėberis, o po įrašu pasipylė gausybė sveikinimų.

A.Vėberis ir M.Kerbedytė susituokė 2022-ųjų sausio 11-ąją Pasvalyje, o jau sausio 12-ąją išskrido į Tailandą, kuriame atšventė medaus mėnesį.

„Apsigyvenome viloje ant jūros kranto, kurioje yra ir privatus baseinas, – Žmonės.lt tąkart sakė A.Vėberis. – Toje viloje galime net pasiklysti – esame dviese su vaiku, o namo dydis – 500 ar 600 kvadratinių metrų.“

Aras šypsojosi, kad kelionė nuo pat oro uosto prasidėjo karališkai. „Jau oro uoste mus pasitiko limuzinas, kuris nuvežė į vilą. Oro temperatūra čia 31 laipsnis šilumos, tad puikiai kopinėjame medų“, – Žmonės.lt pasakojo A.Vėberis.

Žmonės.lt primena, kad Martyna yra dainininko Kastyčio Kerbedžio dukterėčia. Nuo paauglystės ji buvo aktyvi ir aistringa „Naktinių personų“ gerbėja. Ji vadovavo Aro Vėberio ir Alano Chošnau grupės fanų klubui.

A.Vėberis ir M.Kerbedytė savo draugystės pradžia laiko 2014 metų vasario 14-ąją, nors pažįstami – jau kelis dešimtmečius. Pora 2017-ųjų sausio 31 dieną susilaukė sūnaus Nojaus, liepos 22-ąją jiedu susižadėjo.

Aras Vėberis ir Martyna Kerbedytė / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

2019 m. laidoje „Kitoks pokalbis su Edvardu Žičkumi“ tarp Panevėžio ir Vilniaus gyvenantis A.Vėberis, kalbėdamas apie savo gyvenimo moterį ir sūnaus Nojaus motiną Martyną Kerbedytę, negailėjo gražių žodžių.

„Ji pakeitė mano gyvenimą ir mane patį“, – laimės neslėpė muzikantas.

Paklaustas, ar neplanuoja dar sykį tapti tėvu, Aras atviravo: „Apie tai ir pasikalbam su Martyna, ir planuojame“.

Aras Vėberis ir Martyna Kerbedytė (28 nuotr.)
+22